FB
Google Plus

B.M. Polska i Partnerzy Biznesowi spotkali się w Moranie

23 kwietnia 2012

W dniach 17-18 kwietnia w Hotelu Moran, znajdującym się w sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego, odbyła się coroczne spotkanie firmy B.M. Polska z Partnerami Handlowymi. W zjeździe wzięło udział blisko 40 osób reprezentujących firmy z segmentu DOM i WNĘTRZE z całej Polski.

Podczas zjazdu podsumowana została współpraca w roku 2011-stym, a także przedstawiono tegoroczne plany i zmiany w portfolio oferowanych przez B.M. Polska produktów. Spotkanie było też doskonałą okazją do zaprezentowania uczestników nowego, niepowtarzalnego wzornika kolorów Color Stories marki Benjamin Moore, który dedykowany jest linii farb Aura. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i program rozrywkowy, w tym pokaz iluzjonisty.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.