FB
Google Plus

BAWA Wnętrza w Gronie Autoryzowanych Dystrybutorów marki Benjamin Moore!

21 lipca 2018
 
Benjamin Moore w showroomie BAWA Wnętrza koło Poznania.
 
 
Od producenta farb…
 
Powstała w 1979 roku i początkowo produkowała farby emulsyjne i klejowe. Teraz woli je sprzedawać, szczególnie pionierską, najbardziej prestiżową markę na rynku – Benjamin Moore. 
 
 
Dwie strefy – dwie strategie biznesowe  
 
Obecnie BAWA zlokalizowana w dogodnym miejscu, w Wysogotowie przy ul. Bukowskiej 43 tuż pod Poznaniem to świetnie zorganizowana firma z ogromnym doświadczeniem, podzielona na dwie zasadnicze strefy. 
 
 
Pierwsza to „BAWA Wnętrza” z ofertą skierowaną do Klientów z najbardziej wysublimowanym gustem i najwyższymi wymaganiami w zakresie estetyki i jakości wybieranych produktów.
 
 
To właśnie tutaj powstała ekspozycja marki Benjamin Moore. Drugi pion to działalność hurtowa z szeroką ofertą materiałów dla budownictwa, obejmująca również obsługę inwestycji.  
 
 
To co najlepsze 
 
BAWA Wnętrza to dystrybutor włoskich, hiszpańskich i polskich płytek ceramicznych i gresowych, ceramiki, armatury, mebli oraz dodatków łazienkowych. Wszystkie produkty pochodzą od światowych liderów w swoich branżach, renomowanych producentów współpracujących z najlepszymi projektantami.
 
 
Teraz Klienci showroomu mają do dyspozycji dodatkową kategorię produktów - ekskluzywne farby amerykańskiej marki Benjamin Moore w niepowtarzalnej kolorystyce chronionej hologramem „Authentic Color”.
 
 
W salonie w strefie dla projektantów wydzielono specjalne miejsce dla tego legendarnego producenta, które już z daleka przykuwa uwagę podświetlanym ekspozytorem z najpopularniejszymi paletami kolorów.  
 
 
„BAWA to rodzinny biznes, który pielęgnujemy od 1979 roku. Rozpoczynaliśmy od produkcji tak poszukiwanych wówczas farb emulsyjnych i klejówek, i zapewne stąd sentyment do tej kategorii produktów. Osobiście kocham design i wszystko to, co się z nim wiąże – formę i kolor. A skoro mowa o tym ostatnim, to paleta marki Benjamin Moore nie ma sobie równych. Szczególnie jest to widoczne we flagowej linii produktowej Aura, dzięki której Klienci mogą po raz pierwszy zobaczyć jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Naturalnie zdaję sobie sprawę, że marka wymaga zupełnie innego podejścia niż inni producenci farb obecni na rynku, w tym marki obecne w naszej ofercie. Różnica jest zasadnicza i polega na tym, że praktycznie każda farba to przykład innowacyjnego rozwiązania. Wspominałam o Aura, kolejny produkt? Weźmy farbę ceramiczną. To nikt inny jak Benjamin Moore był pionierem w tej dziedzinie. A farba SCUFF-X odporna na czarne przetarcia od krzeseł, walizek, torebek? Tego nie ma nikt w Polsce i znowu rozmawiamy o nowej kategorii farb. Mówią, że Benjamin Moore to amerykańska legenda i coś w tym jest…” wyjaśnia właścicielka firmy Magdalena Jagiełka.  
 
   
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
 
 
BAWA WNĘTRZA
ul. Bukowska 43 
62-081 Wysogotowo
tel.: +48 61 847 54 75
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!