FB
Google Plus

„Dekoratornia Królewska” w nowej, eleganckiej aranżacji!

8 kwietnia 2010

Dekoratornia Królewska zlokalizowana przy ul. Orkana 16 w Nowym Targu, to jeden z 5 punktów sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore w województwie małopolskim. Dekoratornia stanowi dział firmy Jezierski s.c. Magdalena i Zbigniew Jezierscy powstałej w roku 1992, zajmujący się aranżacją i projektowaniem wnętrz.

„Przy tworzeniu Dekoratorni Królewskiej chcieliśmy oddać hołd naturze, która obsypała nas niepowtarzalnymi kolorami, harmonią oraz wielokulturowością z wszystkich zakątków świata. Udało nam się stworzyć oryginalny i niebanalny dział firmy. W Dekoratorni Królewskiej świadczymy usługi na profesjonalnym poziomie. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu, które zdobywamy już od około 20 lat, używamy tylko bardzo dobrych i sprawdzonych materiałów o czym najlepiej świadczy marka Benjamin Moore. Proponujemy niebanalne inspiracje i aranżacje wnętrz. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane w naszym portfolio produkty oraz usługi spełnią Państwa oczekiwania”  - tłumaczy Agnieszka Jezierska-Król, współwłaścicielka firmy.

Dzięki nowej wizualizacji wnętrze salonu zyskało bardzo atrakcyjny wygląd, zgodny ze standardami promowanymi przez salony firmowe B.M. Polska. Oryginalna kolorystyka ścian i sufitów, przestrzenny logotyp Benjamin Moore, wygodne miejsce do relaksu oraz ekspozytor z tysiącami odcieni to znaki firmowe punktów dystrybucyjnych tego amerykańskiego producenta ekskluzywnych farb.

„Bardzo ważna zmiana, widoczna dla Klientów w postaci opakowań produktów z rewolucyjnej linii AURA® oraz ekspozytora Affinity (kolekcja 144 kolorów dedykowana wspomnianej rodzinie produktów), to możliwość barwienia farb w nowym, innowacyjnym i w pełni ekologicznym systemie kolorowania GENNEX® Platform. Aura cieszy się coraz większym uznaniem Naszych Klientów”  - dodaje Magdalena Jezierska, współwłaścicielka firmy.

W ofercie salonu znajdziecie Państwo szeroki asortyment ekskluzywnych farb, materiałów dekoracyjnych, tapet, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich. Najwyższy poziom obsługi klienta w połączeniu z usługą projektowania i aranżacji wnętrz decydują o wyjątkowym charakterze Dekoratorni Królewskiej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!

www.dekoratorniakrolewska.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.