FB
Google Plus

Benjamin Moore kręci z Muratorem!

23 września 2011

 

Życzymy miłego oglądania!

 

Jak pomalować pokój dziecka farbą tablicową?

Tutaj obejrzysz FILM

Farba tablicowa do złudzenia przypominająca szkolną tablicę, z pewnością przysporzy Wam z dzieckiem dużo wspólnej zabawy, a dodatkowo pomoże przygotować malca do pójścia do przedszkola czy do szkoły. Sposób nałożenia farby tablicowej nie różni się bardzo od standardowej farby, jednak jak każda, rządzi się swoimi prawami. W filmie zastosowano farbę tablicową Chalkboard Paint 307 80 marki Benjamin Moore.

 

Jak odnowić wnętrze nie wymieniając kafelków?

Tutaj obejrzysz FILM

Znaleźliśmy się w mieszkaniu, w którym właściciele stanęli przed dylematem czy zerwać czy też pomalować kafelki w holu. Jak wiemy zrywanie kafelków jest bardzo pracochłonnym i czasochłonnym zajęciem, dlatego inwestorzy zdecydowali się na pomalowanie kafelków farbami dostępnymi na rynku. Zapytaliśmy eksperta jakie to są farby. W filmie zastosowano farbę półmatową Aura 524 marki Benjamin Moore.

Z powodzeniem można również zastosować odpowiednik wymienionego powyżej produktu w stopniu połysku "mat" - farbę Aura 522

 

Jak odnowić stare meble we wnętrzach?

Tutaj obejrzysz FILM

Wszystkie meble, które mamy w domu możemy bardzo szybko odnowić, dobierając odpowiednie produkty. Innowacyjna technologia produkcji farb pozwala teraz zmienić praktycznie każdą powierzchnię: czy to będzie stara bardzo boazeria, stara szafa czy stare mebelki - nie musimy tego zrywać, wyrzucać, wystarczy tylko odpowiednio przygotować i nanieść dobrą farbę. Dzięki temu uzyskamy w szybki i tani sposób zupełnie nowe wnętrze. W filmie zastosowano emalię alkidową Advance 792 marki Benjamin Moore.

 

Jak pomalować podłogę na biało?

Tutaj obejrzysz FILM

Bardzo ostatnimi czasy modny i minimalistyczny styl skandynawski w dużej mierze swoją przytulność zawdzięcza białej podłodze. Drewniana podłoga jest ciepła i przyjemnie po niej stąpać bosymi stopami, jednak aby osiągnąć skandynawski styl, możemy na biało pomalować podłogę wykonaną również z innych materiałów. Dowiedzcie się jak taki efekt osiągnąć. W filmie rekomendowano użycie emalii akrylowej Floor & Patio 122 marki Benjamin Moore

 

Przy okazji pragniemy serdecznie podziękować p. Magdalenie Wrzosek, autorce wszystkich materiałów video za owocną współpracę przy ich realizacji.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.