FB
Google Plus

Benjamin Moore na Targach w Azoty Arena w Szczecinie!

9 marca 2017

Marka Benjamin Moore w Azoty Arenie!

W imieniu marki Benjamin Moore oraz Naszego Autoryzowanego Dystrybutora ze Szczecina, salonu "Strefa koloru" zapraszamy na 29 edycję Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, która odbędzie się 11-12 marca 2017 roku w "Azoty Arenie" w Szczecinie.

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz to największe wydarzenie branży nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, które stanowi najlepszy sposób na znalezienie mieszkania i wybranie elementów jego wyposażenia. 

https://www.facebook.com/targi.szczecin

Oczywiście zachęcamy także do odwiedzenia salonu "Strefa Koloru zlokalizowanego przy ul. Santockiej 48-49 (w Centrum Carmen) w Szczecinie. 
 
tel.: +48 514 280 040, 515 140 879

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!