FB

Benjamin Moore na Warsaw Home

10 października 2019

Benjamin Moore na Warsaw Home

Chyba żadna impreza targowa w Polsce nie przyciąga tylu projektantów i osób związanych z szeroko pojętym designem. Również klienci indywidualni chętnie odwiedzają ekspozycje producentów zdobywając cenne inspiracje. 
 
 
Niewątpliwie biznesowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home stały się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorka imprezy chce, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich organizowanych w Mediolanie czy Paryżu. Wszyscy trzymamy za to kciuki.
 
 
Przez cztery dni, od 3 do 6 października 2019 r. producenci z kraju i zagranicy prezentowali swoje produkty na atrakcyjnych stoiskach, często zaskakujących wymyślną formą i kolorem. 
 
 
W tym roku nie zabrakło także amerykańskiej marki Benjamin Moore, która pokazała najpiękniejsze kolory na stoisku B1.35 w hali B „Interior Finishes”. 
 
 
Furorę zrobiła nowa kategoria farb SCUFF-X odporna na czarne przetarcia od plastikowych elementów walizek, oparć krzeseł, plecaków, sprzętu sportowego czy terapeutycznego używanego w obiektach służby zdrowia. 
 
 
Na zdjęciu powyżej widać doskonale jak działa SCUFF-X. Różnica pomiędzy jedną stroną prezentera (pomalowaną nową farbą z technologią SCUFF RESISTANT), a drugą (pomalowaną tradycyjnym produktem) jest zasadnicza. 
 
A o intensywności testowania farby niech świadczy stopień zużycia plastikowej części spinacza do papieru, która starła się ok. 4 mm... 
Praktyczny pokaz wprawiał wszystkich w ogromne zdumienie. 
 
 
Naszą ekspozycję odwiedziły znane w środowisku projektantów postaci, między innymi Ewa Mierzejewska, dziennikarka związana z licznymi tytułami wnętrzarskimi, prowadząca popularne programy TV oraz Marta Czerkies Home Designer, prowadząca autorski program na kanale Domo+ pt ,,Kupione i co dalej”.
 
 
Przy okazji pytaliśmy projektantów jaki odcień zostanie okrzyknięty kolorem roku 2020 przez łowczynie trendów koncernu Benjamin Moore & Co.
 
 
Zdania były podzielone ale w większości wyborów przewijały się ciepłe brązy oraz zgaszone zielenie nawiązujące do kolorów ziemi.
 
 
Na drugim biegunie znalazły się oceaniczne odcienie zielonego i granat i czerń. Wytypowano także fuksję i jasny pastelowy róż. 
 
Już 11 października ogłoszony zostanie oficjalnie COLOR of THE YEAR 2020 i okaże się kto miał rację. Mając na uwadze poprzednie lata, Benjamin Moore zawsze zaskakiwał dokonanym wyborem i z pewnością nie inaczej będzie tym razem…
 
 
 
 
Targi były doskonałą okazją do rozmów z Naszymi obecnymi Partnerami Biznesowymi jak również do nawiązania współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.
 
 
Dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji i za wszystkie cenne opinie. 
Mamy nadzieje, że w zamian dostarczyliśmy Wam wielu barwnych inspiracji. Teraz pora na ich wprowadzenie w życie.
Nasze salony sprzedaży w całej Polsce są do Waszej dyspozycji. 
 
Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów w 2020 roku! 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!