FB

BENJAMIN MOORE w Kraśniku! Nowy Autoryzowany Dystrybutor.

14 lipca 2021

Farby marki Benjamin Moore w showroomie firmy „AG Okna, Drzwi, Podłogi” w Kraśniku. 


 

z Anglii do Polski… 
 
Właściciel firmy „AG Okna, Drzwi, Podłogi”, Adam Gunia przez ponad 20 lat mieszkał w Anglii. To właśnie tam rozwinął świetnie prosperujący biznes, świadcząc usługi malarskie dla najbardziej wymagających Klientów segmentu Premium, między innymi mieszkańców najdroższego apartamentowca na świecie „One Hyde Park”.
 
źródło: Adam Gunia.
 
Ten najwyższej klasy budynek mieszkalny zaprojektowany przez Richarda Rogersa, położony jest w najbardziej eleganckiej części Londynu.
 
Życie jednak pisze różne scenariusze i biznesmen powrócił na stałe w rodzinne strony, do Kraśnika. Otworzył salon z podłogami i drzwiami, a chcąc uzupełnić ofertę o farby nie miał żadnych wątpliwości którą markę wybrać… 
 
 
Benjamin Moore – dla najbardziej wymagających 
 
We wnętrzu niewielkiego, ale eleganckiego salonu przy ulicy Marii Konopnickiej 1 wydzielono strefę dla marki Benjamin Moore, w której uwagę przyciąga atrakcyjne studio kolorów, kluczowe narzędzie podczas podejmowania ostatecznych decyzji zakupowych. 
Reklamy amerykańskiego producenta wkrótce pojawią się na ogrodzeniu posesji, ale już są widoczne na autobusach, które codzienne przemierzają ulice miasta. 
 
 
„Od wielu lat zajmowałem się wykończeniem wnętrz i mogę powiedzieć, że pracę traktuję jako realizowanie własnych zainteresowań. Naturalnie świadczenie usług dla Klientów z segmentu Premium nauczyło mnie wyjątkowej dyscypliny i dotrzymywania terminów. Przede wszystkim jednak musiałem stworzyć team, który sprosta wysokim wymaganiom zleceniodawców. Naturalnie stosowanie produktów jakości Premium daje ogromny komfort i przyjemność. Pomaga budować własną markę i przyczynia się do rekomendacji ze strony zadowolonych Klientów. Nie muszę chyba tłumaczyć jak łatwo można stracić pieczołowicie budowany wizerunek. Na szczęście mnie ten problem nie dotyczył. Jeżeli chodzi o farby, wybór marki do oferty salonu był błyskawiczny”z zadowoleniem tłumaczy Adam Gunia, właściciel firmy. 
 
 
Oferta salonu obejmuje eleganckie drzwi, podłogi drewniane, żaluzje i rolety, a także klamki i inne akcesoria drzwiowe. 
 
Nie tylko w dużych miastach…
 
Czy Kraśnik z liczbą ok. 35 000 mieszkańców jest wystarczającym rynkiem dla marki? Zadaliśmy to pytanie Właścicielowi i otrzymaliśmy twierdzącą odpowiedź. 
 
 
W ostatnich latach zmieniają się przyzwyczajenia Klientów i ich preferencje zakupowe. Coraz częściej wolimy zainwestować w produkty najlepszej jakości by cieszyć się trwałością zakupionych rozwiązań. A kto z nas lubi remonty? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi. Farbami marki Benjamin Moore pomalujemy mieszkanie i zapomnimy o kolejnym remoncie na 8, 9 czy nawet 10 lat. 
 
 
Przeszkolone pracownice firmy „AG Okna, Drzwi, Podłogi” wybiorą najlepsze produkty do konkretnych przestrzeni, a czas oczekiwania na zabarwione farby minie niepostrzeżenie przy filiżance aromatycznej kawy.  
 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu.
 

 
AG OKNA, DRZWI, PODŁOGI
ul. Marii Konopnickiej 1 
23-204 Kraśnik
tel.: +48 782 678 361 
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!