FB
Google Plus

Benjamin Moore w salonie „Decor Design” w Siedlcach

21 lutego 2015

Nowa marka w ofercie salonu „Decor Design”.

Wchodzisz na piętro galerii. Tutaj niezależnie od pogody niebo zawsze jest błękitne, a jego część pokrywa mnóstwo mieniących się gwiazd. Pod stopami wyczuwasz miękki, czerwony dywan…


   
Oto jesteś w eleganckim salonie sprzedaży firmy Decor Design zlokalizowanym przy ul. Sokołowskiej 157 w Siedlcach.

W miejscu, w którym wybierzesz najlepsze elementy do aranżacji wnętrz, w tym także legendarne farby marki Benjamin Moore.


DECOR DESIGN dołączył do grona autoryzowanych Partnerów Handlowych Benjamin Moore Polska, wyłącznego przedstawiciela marki w Polsce. 

Oferta salonu obejmuje również podłogi laminowane i drewniane, oświetlenie LED, sufity napinane, kamień dekoracyjny (granity, marmury, trawertyny), panele ścienne 3D, eleganckie tapety ścienne, beton architektoniczny, farby strukturalne, tynki dekoracyjne oraz sztukaterie. „Tworząc nasz salon miałem na uwadze miejsce w którym Klient dokona kompleksowych zakupów produktów służących do wykończenia wnętrz. Naturalnie doskonale zdawałem sobie sprawę z faktu, że muszę zbudować portfolio w oparciu o renomowane, sprawdzone marki. Mówią, że najlepsze są kompromisy ale ja nie kierowałem się tą popularną zasadą. Sięgnąłem po to co najlepsze. Stąd między innymi marka Benjamin Moore. Kiedyś rozmawiałem ze znajomym, który stwierdził, że nie warto inwestować w tak dobre farby, bo i tak jakość produktów ze średniego segmentu jest wystarczająca. Nie przyjmował do wiadomości moich zapewnień o wyjątkowych parametrach i niepowtarzalnej kolorystyce oraz fakcie niesamowitej żywotności wykończenia na ścianie. Tak się jednak złożyło, że za jakiś czas przyjechał do mnie kupić farbę. Poleciłem farbę ceramiczną nowej generacji Regal Select marki Benjamin Moore. Od tamtej pory podsyła do nas swoich znajomych.”wyjaśnia właściciel firmy Karol Serbista. W salonie sprzedaży mocno zaznaczono obecność marki Benjamin Moore. Powstała elegancka przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy dokonają najlepszych wyborów.

Z myślą o designerach stworzono specjalną salę wyposażoną w duży wygodny stół roboczy, wzorniki kolorów, wzory tapet i inne przydatne narzędzia do projektowania.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !


Decor Design Galeria Pięknych Wnętrz
ul. Sokołowska 157
08-110 Siedlce
tel.: +48 506 466 123
e-mail: biuro@decordesign.pl
www.decordesign.pl

Dołącz do grona Naszych Fanów!

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.