FB
Google Plus

Bezpłatne konsultacje projektantów wnętrz w BUD-SERVICE w Bydgoszczy

29 września 2016

Skomponowanie odpowiednich kolorów, wybór materiałów wykończeniowych, jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni… z tymi problemami boryka się każdy, kto przeprowadza remont własnego domu lub mieszkania.  Samodzielne podjęcie decyzji jest bardzo trudnym zadaniem i mimo najlepszych chęci, nie zawsze kończy się sukcesem.


Salon Bud-Service, autoryzowany Dystrybutor farb legendarnej marki Benjamin Moore wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i zaprasza na cykl sobotnich spotkań z profesjonalistami.

Podczas bezpłatnych konsultacji Klienci salonu będą mieli możliwość zweryfikowania swoich pomysłów na wnętrza (i nie tylko) z projektantami, którzy na pewno ułatwią podjęcie decyzji i podpowiedzą wiele ciekawych rozwiązań – zarówno estetycznych, jak i praktycznych.

Już 1 października zapraszamy na pierwsze spotkanie w siedzibie Bud-Service przy ulicy Karola Szajnochy 2 w Bydgoszczy.
Wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć do salonu tego dnia, uspokajamy - konsultacje będą kontynuowane w kolejne soboty!

W akcji udział biorą marki Benjamin Moore Polska, Systexx i Dryvit.


 

Pierwsze spotkanie: 1.10.2016, w godzinach 10.00-14.00
Bud-Service, Ul. Karola Szajnochy 2, Bydgoszcz
www.budservice.pl
 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.