FB
Google Plus

BUD-SERVICE na II Targach Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz w Bydgoszczy

2 lutego 2016

W imieniu naszego Dystrybutora, marki Bud-Service, serdecznie zapraszamy na II Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Bydgoszczy. Podczas tej edycji, odbywającej się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka", swoją ofertę zaprezentują najlepsi producenci i przedstawiciele światowych marek wnętrzarskich.

Na stoisku nr 10 uczestnicy targów będą mieć okazję do zapoznania się z naszymi najnowszymi paletami i nowinkami produktowymi Benjamin Moore . To także doskonała okazja do zapoznania się z niezwykle bogatym asortymentem salonu Bud-Service, oferującym oprócz luksusowych farb wyjątkowe tapety, efekty dekoracyjne, sztukaterie, systemy dociepleń i wiele innych elementów wykończeniowych, niezbędnych do stworzenia stylowej przestrzeni.

Zapraszamy- będzie pięknie!

data: 7.02.2016, w godzinach 10.00-17.00

miejsce: II Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz, Hala Sportowo- Widowiskowa "Łuczniczka"

Wstęp wolny.

 

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.