FB
Google Plus

Dzień Dziecka w Benjamin Moore. PROMOCJA

30 maja 2016

Magic Board System to idealna kombinacja farby tablicowej i tapety magnetycznej, która sprawi, że ściany stają się prawdziwymi galeriami sztuki, a rodzice z dumą mogą przeglądać najświeższe prace swoich małych Artystów.

Z okazji nadchodzącego święta przygotowaliśmy promocję -15% na MAGIC BOARD SYSTEM obejmujący farbę tablicową w dowolnym kolorze, tapetę magnetyczną w wybranym wymiarze i specjalistyczny klej.

A że u nas Dzień Dziecka trwa ciągle;), przedłużamy ofertę aż do piątku; wystarczająco długo, aby zdecydować się na jeden z ponad tysiąca kolorów farby tablicowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych (pełna lista sklepów-poniżej) i skorzystania z oferty -15% na Magic Board System w dniach 1.06-3.06. 2016 r.Showroom BM Polska – ul. Okrężna 36 lok. 1, Warszawa
Salon BM Polska – ul. Połczyńska 100, Warszawa
JML Color – ul. Bartycka 175, Warszawa
Salon BM Polska – Al. Zwycięstwa 269, Gdynia
Salon BM Polska – ul. Zakopiańska 56, Kraków
Salon BM Polska – ul. Inżynierska 45, lokal U17, budynek Corte Verona, Wrocław

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.