FB
Google Plus

Elegancki showroom ADVENTURE DESIGN w Białej Podlaskiej

5 maja 2016

W życiu każdego biznesmena najważniejsza jest jasno wytyczona strategia i konsekwencja w dążeniu do celu. 
 
Właściciel salonu Adventure Design zlokalizowanego w Białej Podlaskiej przy ul. Moniuszki 28 doskonale wiedział jak stworzyć atrakcyjną ofertę w segmencie Premium skierowaną do najbardziej wymagających Klientów. 
 
Dwupoziomowe, przestronne i eleganckie wnętrza showroomu, szerokie portfolio ekskluzywnych produktów, dostosowywane do panujących trendów w designie i aranżacji przestrzeni architektonicznych. 
 
W salonie Adventure Design znajdziemy zatem farby amerykańskiej legendy – marki Benjamin Moore, szeroki wachlarz dekoracyjnych efektów ściennych, okładzin kamiennych, paneli dekoracyjnych, elementów wyposażenia łazienek oraz elementów służących aranżacji wnętrz.
 
Warto zwrócić uwagę na modne, dające szerokie możliwości panele dekoracyjne MSD, których Adventure Design jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce. 
 
 
To doskonałe narzędzie aranżacji wnętrz zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych wiernie imitujące naturalne mury ceglane, łupkowe, drewniane oraz beton.
Panele można również stosować na elewacjach, a wykonano je ze specjalnego rodzaju żywicy oraz naturalnej mączki kamiennej na odpowiednio przygotowanym nośniku ze sprężystego i co istotne lekkiego włókna szklanego. Na zdjęciu powyżej przedstawiono imitację starego muru ceglanego „Ladrillo Loft classic”, gdzie poszczególne panele poziome mają wymiary 3.29 m x 1.27 m, a pionowe 1.33 m x 3.30 m.  
 
Na fotografii poniżej widać z kolei fragment ściany wykończonej bardziej przestrzennym, a  przez to wyrazistym efektem „Rustica cobriza” do złudzenia przypominającym mur z surowego, ciosanego kamienia naturalnego. 
 
Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju okładzin z naturalnego kamienia łupkowego marki „StoneslikeStones”. Bardzo interesująca jest technologia jego wykonania. Otóż wierzchnią jej warstwę stanowi prawdziwy kamień, naklejony za pomocą wyjątkowo wytrzymałego i elastycznego kleju na podłoże z włókna szklanego. Uzyskana w ten sposób, relatywnie lekka okleina jest praktycznie nie do odróżnienia pod względem wizualnym od naturalnej, masywnej płyty kamiennej. Jest za to oczywiście wygodniejsza w montażu, nieporównywalnie mniej narażona na uszkodzenie i lżejsza. Po impregnacji materiał może być stosowany w łazienkach lub innych wnętrzach o podwyższonej wilgotności. Wersja transparentna okładziny Translucent pozwala na bardzo efektowne podświetlenie płyt przez co można uzyskać efekt płonącego wręcz kamienia” – tłumaczy Artur Kuba, Właściciel ADVENTURE DESIGN. 
 
 
W tym klimatycznym salonie nikt się nie spieszy, a w wygodnej przestrzeni wypoczynkowej Gości częstuje się pyszną aromatyczną kawą. 

Na piętrze salonu wyeksponowano bardzo szeroką gamę elementów dekoracyjnych służących końcowej aranżacji wnętrz. Tutaj wśród stylowych lamp i żyrandoli, ceramiki, zegarów ściennych, ozdób, obrazów, akcesoriów kuchennych i łazienkowych każdy znajdzie coś dla siebie. 

 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów! 
 
ADVENTURE DESIGN
ul. Moniuszki 28
21-500 Biała Podlaska
tel.: +48 83 352 52 82
 
 Kliknij na ikonkę obok i dołącz do grona Fanów Adventure! 
 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.