FB
Google Plus

Farba multizadaniowa

24 kwietnia 2014

Bije na głowę klocki Lego. Idealna do zabawy i nauki, kreacji i organizacji. Kolorowa farba tablicowa marki Benjamin Moore to najchętniej wybierany przez klientów efekt dekoracyjny. Dzięki niej dzieci poznają świat dorosłych, a ci znowu mogą poczuć się jak dzieci. 

farba tablicowa marki Benjamin Moore

 
Multikolorystyka 
Benjamin Moore jako jedyny producent w Polsce oferuje pełną gamę kolorystyczną farby tablicowej. To dzięki nieograniczonej palecie barw szybko zadomowiła się w pokojach dziecięcych, ale też rozbudziła kreatywność dorosłych. Każdego dnia w Internecie można znaleźć tysiące pomysłów na wykorzystanie farby tablicowej. Malowanie „tablicówką” lodówek, skrzynek na owoce, talerzy, jajek, czy stworzenie na pomalowanej nią ścianie bożonarodzeniowej choinki to tylko garstka przykładowych pomysłów.
 
Tysiące możliwości
 
 Galeria sztuki BWA w Olsztynie
farba kredowa w pełnej gamie kolorów Benjamin MooreGaleria Sztuki BWA w Olsztynie na jednej z wystaw adresowanych do dzieci dzięki kolorowej Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore przygotowała tablice o bardzo dużym formacie, które posłużyły do organizacji warsztatów plastycznych, tematycznie związanych z wernisażem. Portal zabawkowicz.pl zorganizował konkurs dla mam prowadzących blogi na najciekawsze dzieło z wykorzystaniem farby w odcieniu limonki. W ten sposób powstał oryginalny stolik do pokoju dziecięcego, czy ozdobna deska do krojenia, która zawisła w świeżo odnowionej kuchni. Zalety farby dostrzegła również wolontariuszka współpracująca z Kasisi Children’s Home w Afryce. Postanowiła pomalować nią fragment ogradzającego sierociniec muru. W przerwach dzieci mogą po nim malować, a w czasie lekcji tablica jest wykorzystywana na przykład do nauki  matematyki. Choć jest to farba wewnętrzna w Zambii została użyta na zewnątrz i póki co „dzielnie znosi” tamtejszy klimat. Tablicowa ściana znalazła również zastosowanie w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4 w Krakowie, jako narzędzie wspierające terapię dzieci.  
 
Kasisi Children's Home w Zambii (Afryka)
nauka z farbą tablicową marki Benjamin Moore Najwyższa jakość 
Oprócz bogatej kolorystyki farbę tablicową marki Benjamin Moore wyróżnia też znikoma zawartość szkodliwych lotnych związków organicznych tzw. LZO, dzięki czemu jest ona praktycznie bezzapachowa. Jej ekologiczna receptura do minimum zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Poza tym jest bardzo wydajna i świetnie kryje. Można pomalować nią ścianę, mebel oraz większość zmatowionych i odpowiednio zagruntowanych powierzchni, np. tworzywa sztuczne i szkło. Kredę lub mazaki kredowe zmywa się z niej wilgotną ściereczką. 
 
To dopiero początek pomysłów…
Marka Benjamin Moore przy użyciu kolorowej „tablicówki” stworzyła Magic Board System. Pomalowana farbą kredową tapeta magnetyczna - Magnetic Wallpaper o równomiernej i gładkiej powierzchni tworzy przyciągającą magnesy powłokę, po której da się też pisać kredą. To alternatywa dla występujących tylko w czarnym kolorze farb magnetycznych, które po zamalowaniu farbą tradycyjną, czy tablicową praktycznie tracą swoje magnetyczne właściwości. Tapetę magnetyczną można również aplikować na półokrągłe podłoża. 
farba magnetyczna marki Benjamin Moore
 
 
 
 
 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.