FB
Google Plus

Festiwal Otwarte Ogrody Sadyba - zapraszamy na relację!

12 czerwca 2017

Salony Benjamin Moore Polska to nie tylko punkty sprzedaży farb. To miejsca, w których sztuka użytkowa spotyka się ze sztuką i kulturą, czego najlepszym dowodem jest Showroom na Sadybie.

W ostatni weekend po raz kolejny dołączyliśmy do Festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba i gościliśmy mieszkańców tej niezwykłej dzielnicy podczas spotkania dedykowanego przedwojennym divom.

W BLASKU GWIAZD

W piękny, czerwcowy wieczór w naszym warszawskim showroomie zaroiło się od prawdziwych gwiazd!

Za sprawą anegdot varsavianisty i kolekcjonera, Jarosława Wojciechowskiego na chwilę wróciliśmy do czasów gdy wyobraźnią rządziły Ordonka , Zula Pogorzelska, Wiera Gran…

Opowieści dobre jak WINO

Podczas wykładu zajrzeliśmy za kulisy słynnych kabaretów, z kultowym Qui Pro Quo na czele. Dowiedzieliśmy się także czym zajmowała się organizacja o bardzo znaczącej nazwie WINO, kto lubił pobierać kąpiele w restauracyjnym akwarium, jak brzmi naprawdę „ciężka” muzyka, kiedy wprowadzono lokowanie produktów w filmach i dlaczego dawne reklamy trwały nawet 30 minut.

Ale to nie wszystko! Pokaz mody z lat 1920-30 przygotowany przez urocze modelki z grupy rekonstrukcyjnej wzbudził aplauz publiczności i naprawdę pomógł nam przenieść się w czasie do lat, gdy na parkietach królował Charleston i Swing.

Zapraszamy na obszerną relację fotograficzną na naszym facebookowym profilu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za odwiedzenie naszego Showroomu, oraz Towarzystwu Społeczno Kulturalnemu Sadyba Otwarte Ogrody za zaproszenie do Festiwalu.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.