FB
Google Plus

FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie już w ten weekend - 10-11 czerwca 2017!

8 czerwca 2017

Benjamin Moore na Festiwalu Wnętrz. 

W najbliższy weekend Kraków stanie się centrum designu i pięknych wnętrz. Wszystko za sprawą FESTIWALU WNĘTRZ, który w dniach 10-11 czerwca 2017 r. opanuje Centrum Targowe Chemobudowa przy ul.Klimeckiego 14.

Podczas Festiwalu nie mogło zabraknąć i naszego punktu, w którym będzie można obejrzeć wszystkie wzorniki (uprzedzamy - to ponad 3500 odcieni;), upolować najnowsze katalogi aranżacyjne i porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach do naszych mieszkań i domów.

Na odwiedzających stoisko nr 26 Benjamin Moore Polska w Pawilonie A czekają atrakcyjne nagrody, między innymi farba tablicowa w dowolnie wybranym kolorze.

O wydarzeniu tak opowiadają Organizatorzy z VIRTUS Studio:
"Festiwal Wnętrz to targi podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Czekają na Ciebie oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów, praktyczne porady architektów, panele seminaryjne prowadzone przez stylistów prestiżowych magazynów wnętrzarskich, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni, warsztaty rodzinne oraz konkursy i ciekawe nagrody."

Zapraszamy serdecznie już w tę sobotę!

FESTIWAL WNĘTRZ

Centrum Targowe Chemobudowa przy ul.Klimeckiego 14, Kraków

oficjalna strona Festiwalu ( KLIK)

wydarzenie na facebooku ( KLIK )

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.