FB
Google Plus

Jesień nadeszła na wysokich obcasach!

22 listopada 2016

Z nadejściem nowej pory roku zmienił się nie tylko krajobraz za oknem – metamorfozie zostały poddane także salony znanej marki ALDO, które od teraz cieszą oczy nie tylko pięknymi modelami butów, ale również wnętrzami w wyjątkowych kolorach marki Benjamin Moore.

 
Przygotowana przez Biuro projektowe G.L.Smith Kanada koncepcja zachwyca minimalistycznym podejściem do traktowania przestrzeni. W dobie punktów sprzedaży, w których forma wykończenia często przytłacza eksponowane produkty, salony ALDO przyciągają prostotą, która w tym przypadku nie ma nic wspólnego ze skromnością; to elegancja w najczystszym wydaniu.


Klasyczne połączenie czerni i bieli „ubrane” w geometryczne formy, gęsto przecinane pionowymi liniami nadającymi rytm całemu wnętrzu, są nawiązaniem do najlepszych modernistycznych wzorców. Salony ALDO sprawiają wrażenie przytulnych - to zasługa ciepłego, rozproszonego oświetlenia, odpowiednio dobranych odcieni farb i naturalnej dębowej podłogi. Nic dziwnego, że fantastyczne szpilki z których znana jest marka, na takim tle stają się prawdziwym obiektem pożądania!

 Za perfekcyjne wykonanie zleconych prac odpowiada firma SKYNET Polska posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej, której dziękujemy za świetną współpracę.

Lista salonów poddanych metamorfozie:

Olsztyn, Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26, 10-748 Olsztyn
Kielce Galeria Korona, ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce
Poznań Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Poznań Factory , ul. Dębiecka 1, 62-030 Luboń
Warszawa Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa
Łódź CH Manufaktura, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Kraków Galeria Krakowska, ul. Pawia 5, 31-154 Kraków
Poznań Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań


Zdjęcia: dzięki uprzejmości Skynet Polska.

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.