FB
Google Plus

Kolejny raz Benjamin Moore wygrał w badaniu satysfakcji Klientów!

21 maja 2016

Kolejny raz Benjamin Moore wygrał w badaniu satysfakcji Klientów! Tym razem w dwóch kategoriach – farb wewnętrznych i lakierobejc zewnętrznych.  

W badaniu „Paint Satisfaction Study 2016” przeprowadzonym przez słynny J.D. Power, Benjamin Moore zdeklasował rywali, otrzymując najwyższą punktację w kategorii farb wewnętrznych oraz lakierobejc do zastosowań zewnętrznych.

 

Na 1000 maksymalnych punktów w skali ocen w pierwszej kategorii marka otrzymała 836, w drugiej 814 punktów.

 

J.D. Power mierzy satysfakcję Klientów/użytkowników farb i lakierobejc biorąc pod uwagę sześć czynników: aplikację, sposób oznaczenia i jasność instrukcji, trwałość, cenę, dostępną ofertę oraz odpowiedzialność/gwarancję producenta.  

 

Przeprowadzone badanie objęło 16 128 respondentów, którzy dokonali zakupu i aplikowali wspomniane kategorie produktów w trakcie ostatnich 12 miesięcy.

 

Więcej informacji na: jdpower.com.

  

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.