FB

Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

13 września 2019
 
PODRÓŻ…

“Po miesiącach międzynarodowych podróży, także tych, po rozległym terenie Stanów Zjednoczonych oraz po wielu analizach zaczęłyśmy dostrzegać wspólne wątki i powiązania kolorystyczne w różnych dyscyplinach” – mówi jedna z łowczyń trendów Benjamin Moore & Co.
 
W efekcie, jak co roku, wyłoniony zostaje najważniejszy kolor -KOLOR ROKU 2020, a także paleta kolorów zawarta w księdze trendów COLOR TRENDS. Poznamy je wkrótce - 11 października!
 

 
 
 
 
DESIGN
 
Przyglądamy się różnorodnym wpływom w projektowaniu mebli, oświetlenia, tkanin, akcesoriów domowych i nie tylko.
 
Następnie odkrywamy relacje pomiędzy farbą i kolorem w każdej z tych dziedzin. 
 
 
 
 
 
 
SZTUKA
 
Od sztuki współczesnej do klasycznej. Obserwujemy ją. Ona pomaga nam dostrzec kolor i zestawienia barwne w świeżym, zupełnie nowym świetle.
 
Zawsze najbardziej inspirował nas sposób spostrzegania kolorów przez artystów i to, jak potrafią je połączyć tworząc coś nowego. 
 
 
 
 
 
MODA 
 
Nieustannie zmieniająca się moda sygnalizująca trendy, między innymi za pomocą koloru, jest wyrazem indywidualizmu i obowiązującego stylu.
 
Uważna obserwacja tej zależności daje nam możliwość przewidzenia nadchodzących zmian.  
 
 
 
 
 
 
OTOCZENIE 
 
Każde otoczenie stanowi wyjątkowy krajobraz, specyficzny kadr rzeczywistości z wyraźną paletą barw, tradycją i architekturą.
 
Zarówno w domu, jak i w podróży dociera do nas mnóstwo obrazów, wywołujących zróżnicowane odczucia. 
 
 
 
 
 
KULTURA
 
Naturalnie ludzie mają ogromny wpływ na nas. 
 
Nastroje mijanych ludzi, rozrywka, ekonomia i współczesna kultura znajdują odzwierciedlenie w naszych corocznych wyborach kolorystycznych. Obserwujemy codzienne życie.
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!