FB

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2020 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

7 października 2019

 

KONKURS Kolor Roku 2020

Niestrudzone ŁOWCZYNIE TRENDÓW także w tym sezonie przemierzyły tysiące mil w poszukiwaniu KOLORU ROKU 2020.
Ile odwiedziły miast, w ilu krajach i na ilu kontynentach? 
 
 
Wszystko wyjaśni się już 11 października 2019. Poznamy wtedy BOHATERA - Wybrańca spośród ponad 3500 odcieni marki Benjamin Moore, który zyska zaszczytny tytuł "KOLORU ROKU 2020".
 

 
Zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej, w której możesz wygrać farbę o wyjątkowej głębi "KOLORU 3D". 

A teraz najważniejsze - NAGRODY
 
 
Dla szczęśliwca, który BEZBŁĘDNIE wytypuje nazwę i symbol KOLORU ROKU 2020 przygotowaliśmy nagrodę główną - galon (3,78 l) niezwykłej farby "AURA" (mat 522 lub półmat 524) w Kolorze ROKU 2020 o wartości 610-628 zł).
 
 
Z kolei osoba, która wybierze odcień najbliższy zwycięskiemu otrzyma nagrodę dodatkową - kreatywną farbą tablicową "ben Chalkboard Paint 308" marki Benjamin Moore w wybranym odcieniu (zgodnie z gamą kolorystyczną dla tego produktu) o pojemności 0.95 l.
 

 
Jak wziąć udział w konkursie?
 
1. Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/benjaminmoorepl/
 
2. Odszukaj konkursowy post oznaczony #KonkursKolorRoku2020BenjaminMoore.
 
W komentarzu pod konkursowym postem wpisz numer (symbol) i nazwę wytypowanego odcienia z palety Benjamin Moore (jeżeli chcesz możesz też wkleić plamkę koloru z nazwą) - to warunek konieczny.
Przy wyborze kolorów korzystaj z wirtualnego wzornika, który znajdziesz TUTAJ
 
3. Teraz cierpliwie poczekaj na ogłoszenie wyników ;)
 
Konkurs trwa od dnia 7 października 2019 r. od godziny 12.00 do dnia 10 października 2019 r. do godziny 24.00. Czekamy na Wasze propozycje do północy!
 
Wcześniej jednak przeczytaj REGULAMIN KONKURSU 
 
Zatem typujemy! 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!