FB
Google Plus

Konsumenci wybrali Naturę

16 lutego 2015

Najwięcej głosów w międzynarodowym rankingu „Product of the Year”, w kategorii farby zdobyła ekologiczna farba Natura marki Benjamin Moore. 

farby ekologiczne z linii Natura - Benjamin Moore

Wręczenie odznaczeń firmom wyróżnionym przez konsumentów odbyło się 11 lutego podczas uroczystej gali w Manhattan’s Edison Ballroom w Nowym Jorku. Kupujący po raz pierwszy mogli wytypować najbardziej innowacyjne produkty blisko 28 lat temu we Francji. Obecnie głosowanie odbywa się w 40 krajach. W ten sposób wyróżnia się marki, które przywiązują wagę do wysokiej jakości swoich wyrobów oraz stawiają na innowacyjne rozwiązania. W głosowaniu bierze udział aż 40000 konsumentów. Przeprowadza je instytut TNS – światowy lider w badaniach konsumenckich.  

- Jesteśmy dumni, że zdaniem konsumentów Natura zasługuje na miano najbardziej innowacyjnej farby 2015 roku – nie kryje zadowolenia Ron Schuller, dyrektor marketingu i wiceprezes Benjamin Moore & Co. I dodaje – Przyznany nam tytuł potwierdza nasze starania w dostarczaniu zarówno klientom, jak i sprzedawcom najwyższej jakości farb. 
 
farby antyalergiczne - benjamin moore - bez lzoFarby z ekologicznej linii Natura są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych. Dostępne w pełnej gamie barw marki Benjamin Moore. Mają znikomy zapach i są antyalergiczne. Świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym i sypialni. Ale też w żłobkach, przedszkolach, czy szpitalach. Naturę w półmatowym stopniu połysku wyróżnia wysoka odporność na zmywanie. 
 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.