FB

Kreatywny Ben

6 sierpnia 2015
Kiedy mieszkanie jest małe, a budżet na jego urządzenie niewygórowany trzeba postawić na kreatywność. Taka jest farba ben® marki Benjamin Moore. Ma nieograniczoną kolorystykę i doskonałe parametry. Idealna do projektów DIY, czyli „zrób to sam”. 
 
Bez fachowej pomocy 
Benjamin Moore stworzył farbę ben® z myślą o młodych, którzy cenią sobie wysoką jakość i mają odwagę działać na własną rękę. Malowanie ma tę zaletę, że nie wymaga szczególnych zdolności ani specjalistycznej wiedzy. Wystarczy dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta na opakowaniu i praktycznie od razu można działać. 
 
Farbę ben® wyróżnia konsystencja, dzięki której malowanie jest nie tylko proste ale i przyjemne. Farba równomiernie się rozprowadza nie pozostawiając smug i dokładnie kryje każdy centymetr ściany. Jest dostępna w blisko 4000 odcieni, co daje nieograniczone możliwości dekoracji i to nie tylko ścian. Stosując odpowiedni grunt można nią malować drewno, a nawet metal. Ben® występuje w pełni matowym stopniu połysku i w wersji półmatowej. W tej drugiej ma pierwszą klasę ścieralności (wg normy PN-EN13300), co ułatwia utrzymanie ścian w czystości na przykład w przedpokoju czy pokoju dziecięcym. 

Kolory Cię urządzą
W małym mieszkaniu liczy się każdy metr kwadratowy. Przy pomocy kolorów można dowolnie rozplanować przestrzeń lub jeden pokój przystosować do różnych funkcji. Poza tym wprowadzić oryginalne akcenty w wystroju. I co ważne z farbą ben® można to zrobić samodzielnie.
 

benjamin moore - urządzanie małej przestrzeni

benjamin moore - wzory na ścianie - pasy - inspiracje

Biuro w sypialni – ściana w pasy wyraźnie oddziela strefę domowego biura od wypoczynkowej, ale jednocześnie nawiązuje kolorystycznie do całości wystroju,  wnętrze pomalowano farbą ben® w matowym stopniu połysku.

Znajdź salon

 
benjamin moore - przedpokój - aranżacja małej przestrzeni

Kto powiedział, że przedpokój nie może być miejscem relaksu? Wystarczy klika orientalnych dodatków na tle spokojnych, pastelowych odcieni i ławka. podstopnie: breath of fresh air nr 806, ściany: flush pink 2081-70, wnętrze zdobi półmatowy ben®.  

 

Znajdź salon

 
benjamin moore - sypialnia - urządzanie malej przestrzeni

W sypialni brakuje zagłówka? Wystarczy go namalować. Tu półmatowa farba ben® w odcieniu day’s end  2133-30 

Znajdź salon

 
benjamin moore - aranżacja wnęki w ścianie

Wnęka w ścianie może kryć ogromny potencjał. Posłużyć za miejsce do przechowywania oraz relaksu.

Znajdź salon

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!