FB
Google Plus

Marka Benjamin Moore w eleganckim, znanym salonie KOLOR w Tarnowie.

16 września 2016

Amerykańska legenda w Tarnowie. 

Doskonale rozpoznawalna firma, uśmiechnięci i energiczni Właściciele z jasno określoną wizją działania, atrakcyjne studio sprzedaży farb oraz salon wyposażenia łazienek. 
      
Naturalnie mowa o firmie KOLOR z Tarnowa zlokalizowanej przy ul. Jana Kochanowskiego 41 i 47a. 
Ostatnio w ofercie studia farb pojawiła się nowa, ekskluzywna marka – legendarny Benjamin Moore. 
Tym samym firma KOLOR dołączyła do grona autoryzowanych Partnerów Handlowych Benjamin Moore Polska, wyłącznego przedstawiciela wspomnianej marki w Polsce.  
 
Na początku roku 2016 spełniło się marzenie Właścicieli – otworzyli nowy, elegancki salon łazienek, pozostawiając w do tej pory użytkowanym punkcie sprzedaży jedynie farby i produkty powiązane.  
 
Firma Kolor istnieje na rynku od 2004 roku i specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, farb, efektów dekoracyjnych, m.in. marki Candis, bardzo modnego betonu architektonicznego Colorado, tapet oraz chemii budowlanej. 
 
Hurtowa i detaliczna sprzedaż pozwala skutecznie obsłużyć Klientów z regionu Małopolski oraz Podkarpacia. KOLOR ściśle współpracuje z producentami oferowanych produktów, szerokim gronem projektantów i firm wykonawczych. Firma organizuje liczne szkolenia, a dla stałych Klientów proponuje zróżnicowane warunki zakupu i specjalne rabaty ale przede wszystkim zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru farb oraz usługę aranżacji łazienek w programie CADDecor.
 
„Nasz nowy salon łazienek to szczególny projekt – spełnienie naszych marzeń. To nasz osobisty sukces, mój i mojej żony Agnieszki, dzięki któremu możemy zapewnić kompleksową ofertę dla Klientów poszukujących nie tylko farb i tynków ale pełnego asortymentu wyposażenia łazienek.  
Teraz rozdzieliliśmy sprzedaż i dysponujemy większą przestrzenią w salonie farb. A co do marki Benjamin Moore, cóż – nazwa mówi sama za siebie i kojarzy się z segmentem Premium. Naturalnie promocja nowej marki w portfolio wymaga określonego czasu. W tym wypadku dużą rolę odgrywa tzw. marketing szeptany. Opinie Klientów przekazywane znajomym to najlepsze forma reklamy” wyjaśnia właściciel firmy Krzysztof Ryś.  
 
W salonie już od wejścia widać obecność nowej marki - Benjamin Moore. Stworzono elegancką przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy poczują się komfortowo i dokonają najlepszych wyborów. 
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 
 
KOLOR Studio Farb 
ul. Jana Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 626-26-28
 
KOLOR Salon Łazienek
ul. Jana Kochanowskiego 47a
33-100 Tarnów
   

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!