FB
Google Plus

Marka Benjamin Moore w eleganckim, znanym salonie KOLOR w Tarnowie.

16 września 2016

Amerykańska legenda w Tarnowie. 

Doskonale rozpoznawalna firma, uśmiechnięci i energiczni Właściciele z jasno określoną wizją działania, atrakcyjne studio sprzedaży farb oraz salon wyposażenia łazienek. 
      
Naturalnie mowa o firmie KOLOR z Tarnowa zlokalizowanej przy ul. Jana Kochanowskiego 41 i 47a. 
Ostatnio w ofercie studia farb pojawiła się nowa, ekskluzywna marka – legendarny Benjamin Moore. 
Tym samym firma KOLOR dołączyła do grona autoryzowanych Partnerów Handlowych Benjamin Moore Polska, wyłącznego przedstawiciela wspomnianej marki w Polsce.  
 
Na początku roku 2016 spełniło się marzenie Właścicieli – otworzyli nowy, elegancki salon łazienek, pozostawiając w do tej pory użytkowanym punkcie sprzedaży jedynie farby i produkty powiązane.  
 
Firma Kolor istnieje na rynku od 2004 roku i specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, farb, efektów dekoracyjnych, m.in. marki Candis, bardzo modnego betonu architektonicznego Colorado, tapet oraz chemii budowlanej. 
 
Hurtowa i detaliczna sprzedaż pozwala skutecznie obsłużyć Klientów z regionu Małopolski oraz Podkarpacia. KOLOR ściśle współpracuje z producentami oferowanych produktów, szerokim gronem projektantów i firm wykonawczych. Firma organizuje liczne szkolenia, a dla stałych Klientów proponuje zróżnicowane warunki zakupu i specjalne rabaty ale przede wszystkim zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru farb oraz usługę aranżacji łazienek w programie CADDecor.
 
„Nasz nowy salon łazienek to szczególny projekt – spełnienie naszych marzeń. To nasz osobisty sukces, mój i mojej żony Agnieszki, dzięki któremu możemy zapewnić kompleksową ofertę dla Klientów poszukujących nie tylko farb i tynków ale pełnego asortymentu wyposażenia łazienek.  
Teraz rozdzieliliśmy sprzedaż i dysponujemy większą przestrzenią w salonie farb. A co do marki Benjamin Moore, cóż – nazwa mówi sama za siebie i kojarzy się z segmentem Premium. Naturalnie promocja nowej marki w portfolio wymaga określonego czasu. W tym wypadku dużą rolę odgrywa tzw. marketing szeptany. Opinie Klientów przekazywane znajomym to najlepsze forma reklamy” wyjaśnia właściciel firmy Krzysztof Ryś.  
 
W salonie już od wejścia widać obecność nowej marki - Benjamin Moore. Stworzono elegancką przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy poczują się komfortowo i dokonają najlepszych wyborów. 
 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 
 
KOLOR Studio Farb 
ul. Jana Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów
tel.: +48 14 626-26-28
 
KOLOR Salon Łazienek
ul. Jana Kochanowskiego 47a
33-100 Tarnów
   

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.