FB
Google Plus

MIASTO SMAKÓW I BARW według Benjamina Moore'a

3 grudnia 2008

Trend „Miasto smaków i barw” pochodzi z kolekcji kolorystycznej Atlantic Northeast, inspirowanej kulturą, architekturą i przyrodą północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Paleta kolorów trendu przygotowana została z myślą o dynamicznych osobach, które pragną połączyć we wnętrzach nowoczesny design z klasycznymi elementami dekoracyjnymi. Kompozycja kolorów „Miasto smaków i barw” zaskakuje kontrastowymi zestawieniami i stanowi idealne tło dla eklektycznego wystroju domowych wnętrz.

Na paletę „Miasto smaków i barw” składa się 16 kolorów: od mglistych bieli po nasycone czernie. Dominującą rolę odgrywają jednak brązy i zielenie. Barwom gorzkiej czekolady i lekkiej mokki towarzyszą różne odcienie kojarzone z zielonym groszkiem i dojrzałymi oliwkami. Delikatne, lekko przygaszone zielenie i brązy kontrastują z ognistym pomarańczem („fireball orange”) i dojrzałym bordo („old claret”). Całości dopełniają orzeźwiające błękity.

Kolory trendu „Miasto smaków i barw” znajdą zastosowanie we wnętrzach osób ceniących sobie bogactwo kształtów i materiałów, a zarazem odważnych w dekorowaniu pomieszczeń mieszkalnych. Paleta ma charakter uniwersalny. Wybrane kolory pasują do sypialni, inne lepiej sprawdzą się w pokoju dziennym lub gabinecie. Zawarte w palecie błękity i zieleni sprzyjają relaksowi, a głębokie pomarańcze i czerwienie pobudzą do twórczego działania.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu „Miasto smaków i barw” ?

Każdy kolor trendu „Miasto smaków i barw” posiada indywidualną nazwę i numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemie barwienia Benjamin Moore® Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa sklepu przygotowuje farby o kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom Klienta.

Nazwy i numery identyfikacyjne kolorów z palety „Miasto smaków i barw”.

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży znajduje się na stronie internetowej.
  

 

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.