FB
Google Plus

Najlepiej naturalnie!

23 kwietnia 2013

Dla kobiet ciepłe miesiące to szczególnie łaskawy okres, gdyż o zmiany nie trudno. Zieleń budzi się do życia. Z pewnością łatwiej im się odnaleźć wiosną i latem niż zimą, która jest długa i monotonna w swoim krajobrazie. Ale wraz z nadejściem ciepłych dni dokonuje się jeszcze jedna zmiana. W kwiaciarniach i na ulicznych straganach można kupić świeże, porażające intensywnością kolorów kwiaty.

Kwiaty dla wnętrza są jak biżuteria dla stroju. Chociaż jest między nimi jedna różnica. Z biżuterią można przesadzić. Trzeba mieć naprawdę wyczucie, by dobrze dopasować ją do ubioru. A kwiatów nigdy za wiele. Nawet jeśli nie stać nas na wyszukane dodatki, czy generalny remont, bukiet świeżych tulipanów w mieszkaniu zawsze przykuje uwagę i poprawi nastrój.

                                                                                     

Natura ma tę magiczną moc, że odpręża, uspokaja, nadaje pomieszczeniu świeżości. Kwiaty dla wystroju wnętrza są jak wisienka na torcie, czy pierwszoplanowy aktor. Jeśli na nowo urządziliśmy całe mieszkanie i zastanawiamy się, czego mu jeszcze brakuje to z pewnością kwiaty wypełnią tę pustkę. Nie bez powodu stały się obiektem twórczym malarzy, dekoratorów wnętrz i stylistów mody.

Poza tym rośliny świetnie podkreślają głębię kolorów na ścianach. Wybierając kwiaty w odcieniach zdobiących wnętrze na pewno nadamy mu unikalny charakter. Roślinność z ogrodu przenikająca do domu przez balkonowe okna również rozjaśni pomieszczenie, w naturalny sposób ozdobi je, a przy tym będzie miała kojący wpływ na domowników. Kwiaty mogą stać się kluczową ozdobą praktycznie każdego pomieszczenia.

Zarówno świetnie będą wyglądać w kuchni, jak i łazience, na schodach, czy w przedpokoju, salonie i sypialni. Poza tym nie musimy mieć szczególnych umiejętności, by dobrze dopasować je do całego wystroju. Praktycznie każde będą ładnie wyglądać. I te zebrane na łące, i te kupione kwiaciarni. 

Ważne, by natura stanowiła istotny aspekt naszego życia, dawała radość i energię. Ale równie ważne jest, abyśmy i my dali jej coś od siebie. Możemy to zrobić nie tylko kupując kwiaty zamiast zbędnych dodatków, ale też wybierając produkty ekologiczne.

Jest to możliwe nawet w przypadku farb, które pewnie nie przywodzą nam na myśl skojarzeń ze środowiskiem. Takim produktem jest ekologiczna farba marki Benjamin Moore z linii „Natura”, która niezależnie od koloru nie zawiera lotnych związków organicznych. Jest praktycznie bezzapachowa i w pełni bezpieczna dla środowiska.

Farby z rodziny „Natura” ograniczają do minimum ryzyko wystąpienie reakcji alergicznych.


Ozdobiony kwiatami salon sprzedaży farb Benjamin Moore – USA 1934 rok

 

 

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.