FB
Google Plus

Nasycone kolory? Tylko z Aura® Color Foundation 521

28 lutego 2012

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nasze kolorystyczne gusta diametralnie się zmieniły i ewoluują w kierunku coraz odważniejszych i intensywnych odcieni. Bez większych obaw sięgamy po bardzo nasycone fiolety, zielenie i granaty, a dodatkowo rośnie grono wielbicieli jaskrawych, energetycznych żółcieni, pomarańczy i czerwieni. Kolory te efektownie prezentują się na ścianie, niekiedy jednak mogą sprawiać problemy podczas ich aplikacji. Dodatkowe trudności mogą wyniknąć podczas przemalowywania intensywnych odcieni, gdy opatrzą się one już właścicielom. Wtedy będą one trudne do „przykrycia” farbą w nowej kolorystyce. Bardzo skutecznym sposobem w takich sytuacjach jest zastosowanie specjalnego podkładu kolorystycznego, który odpowiednio przygotuje nam powierzchnię przed malowaniem w nasyconych, trudno kryjących kolorach. Jednym z takich produktów jest podkład Aura® Color Foundation 521, który dedykowany jest ekskluzywnym farbom Aura® z portfolio marki Benjamin Moore.


Podkład kolorystyczny Aura® Color Foundation 521 to wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do stosowania przed aplikacją farb z linii Aura® w nasyconych, trudno kryjących odcieniach, w szczególności czerwieniach i żółcieniach. W systemie barwienia zaznaczone są wybrane kolory farby nawierzchniowej dla których rekomendowane jest użycie podkładu Aura® Color Foundation 521. Produkt przeznaczony jest do malowania ścian i sufitów oraz elementów wyposażenia wnętrz (np. drzwi, mebli, szafek, futryn, listew), może być również z powodzeniem stosowany na zewnątrz budynków np. podczas malowania elewacji.


Podkład kolorystyczny z linii Aura® charakteryzuje się wysoką siłą krycia, odpornością na zmywanie oraz działanie warunków klimatycznych i mikroorganizmów. Aura® Color Foundation 521 cechuje się wyjątkową rozlewnością, krótkim czasem schnięcia i znikomym zapachem podczas malowania. Ponadto produkt marki Benjamin Moore ma właściwości wypełniające, dzięki czemu niweluje delikatne pęknięcia i nierówności na powierzchni ścian. W recepturze farby wykorzystano innowacyjną technologię „ColorLock® Technology”, bazującą na specjalnej kombinacji spoiwa oraz wodorozcieńczalnych, ekologicznych pigmentach Gennex™. To autorskie rozwiązanie zapewnia niepowtarzalną głębię koloru i jego najwyższą trwałość oraz doskonałe parametry techniczne wykończenia.


Zastosowanie podkładu kolorystycznego Aura® Color Foundation 521 daje gwarancję, że do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu wizualnego wystarczy zaledwie jedna warstwa właściwej farby kryjącej z linii Aura®. Dzięki Aura® Color Foundation 521 ograniczone zostaje zużycie farby nawierzchniowej, a zarazem nakłady finansowe oraz czas potrzebny na realizację prac malarskich.


Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Informacje o produkcie:
* Wydajność: ok. 10 m2/l.
* Kolorystyka: bazy Red Base i Yellow Base pozwalające uzyskać gamę czerwonych i żółtych odcieni w systemie barwienia GENNEX™ Platform.
* Cena: od  113 zł brutto za 1 l (w tym 23% VAT).
* Opakowanie: 0,95 l ; 3,78 l.


 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.