FB

Nie straszna jej żadna aura!

6 maja 2015

Wystawiona na najcięższą próbę. Znosiła nieustanne zmiany temperatury, zacinający deszcz, silne promieniowanie UV, wiatr oraz zanieczyszczenia. Oparła się atakom grzybów i alg. Nowa farba elewacyjna Aura® Exterior 629 legendarnej amerykańskiej marki Benjamin Moore wyszła z niej bez szwanku.

Innowacyjna technologia
Benjamin Moore wprowadza nową jakość w kategorii produktów do ochrony i dekoracji elewacji. Ekologiczną farbę z innowacyjną technologią ColorLock® Technology, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, nie straci swojego koloru i będzie odporna na zabrudzenia i działanie mikroorganizmów.
 
Jej wytrzymałość, sprawdzona w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewni ochronę elewacji przez długie lata. Dzięki temu rzadziej będzie trzeba ją odnawiać. A doskonała siła krycia farby (nigdy więcej niż dwie warstwy) pozwoli obniżyć koszty malowania.
 
benjamin moore - farby do malowania elewacji czym malować elewację - benjamin moore
 
Egzamin z wytrzymałości
Aura® Exterior 629 marki Benjamin Moore nie ma sobie równych. Jej skuteczność potwierdziły wielomiesięczne testy w ekstremalnych warunkach na poligonach w Miami i Arizonie.
 
Do badania wymalowanych farbą próbek użyto specjalnych urządzeń, które zmieniały ich położenie, tak by cały czas wystawione były na działanie promieni UV. Wyniki badań przeszły najśmielsze oczekiwania.
 
Niesprzyjające warunki klimatyczne nie były w stanie uszkodzić wymalowań. Farba jest również odporna na zabrudzenia oraz działanie mikroorganizmów. Podobnie rzecz się miała z kolorem. Próbki praktycznie w ogóle nie zmieniły swojej barwy a farba zachowała pierwotną elastyczność. 
 
farby do ochrony elewacji - benjamin moore najlepsze farby do ochrony elewacji - benjamin moore
 
Kolor zamknięty w mikrokapsułkach 
Zastosowana w Aurze® Exterior 629  technologia ColorLock® nie tylko chroni kolor przed negatywnym wpływem słońca i deszczu. Dodawane do farby podczas barwienia ekologiczne pigmenty w połączeniu z żywicą tworzą mikrokapsułki, które dodatkowo wzmacniają wymalowanie i wydłużają jego żywotność. 
 
Farba o obniżonej zawartości LZO jest nie tylko bezpieczniejsza dla malarzy, ale też środowiska naturalnego. 
 
Maksymalna wydajność 
Wystarczą maksymalnie dwie warstwy farby, by uzyskać pożądany kolor i ochronę elewacji. Często już po jednokrotnym malowaniu uzyskuje się odpowiedni stopień krycia. To nie tyko skraca czas prac malarskich, ale też obniża koszt remontu. 
 
benjamin moore - wybór koloru elewacji ochrona elewacji przed słońcem i deszczem - preparaty - benjamin moore
 
Domowy parasol
Aura® Exterior 629 posiada hydrofobowe właściwości (bardzo niską wodochłonność). Poza tym „mostkuje” niewielkie mikropęknięcia, dzięki czemu zapobiega zniszczeniom wywoływanym przez wilgoć wnikającą w strukturę ściany.
 
Dodatkowe zalety Aury® Exterior 629 to duża elastyczność i paroprzepuszczalność oraz odporność na działanie alkalicznego środowiska. Połączenie w jednym produkcie tak wielu właściwości sprawia, że farba może być stosowana do ochrony i dekoracji tradycyjnych elewacji mineralnych, drewnianych oraz z sidingu winylowego i aluminiowego.
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!