FB
Google Plus

Poznański Salon Nina w nowej odsłonie!

21 lipca 2009

Salon Nina - jeden ze znanych poznańskich punktów sprzedaży produktów Benjamin Moore Paints zmienił się nie do poznania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!

Salon Nina, zlokalizowany przy ul. Składowej 5 w Poznaniu, jest jednym z czterech punktów sprzedaży produktów marki Benjamin Moore Paints w stolicy Wielkopolski. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment ekskluzywnych farb, emalii, lakierów, narzędzi oraz innych akcesoriów malarskich i wykończeniowych.

Dzięki nowej wizualizacji, wnętrze salonu zyskało bardzo atrakcyjny wygląd, zgodny ze standardami promowanymi przez salony firmowe B.M. Polska. Oryginalna kolorystyka ścian i sufitów, zdjęcia z aranżacjami wnętrz, logotyp Benjamin Moore Paints, wygodne miejsce do relaksu oraz ekspozytor z tysiącami odcieni to znaki firmowe punktów dystrybucyjnych tego amerykańskiego producenta materiałów malarskich.

Serdecznie zapraszamy!

 Salon Nina
ul. Składowa 5
61-888 Poznań
tel.: (61) 85-98-390
fax: (61) 85-98-390
email: składowa@nina.com.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!