FB
Google Plus

Poznański Salon Nina w nowej odsłonie!

21 lipca 2009

Salon Nina - jeden ze znanych poznańskich punktów sprzedaży produktów Benjamin Moore Paints zmienił się nie do poznania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!

Salon Nina, zlokalizowany przy ul. Składowej 5 w Poznaniu, jest jednym z czterech punktów sprzedaży produktów marki Benjamin Moore Paints w stolicy Wielkopolski. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment ekskluzywnych farb, emalii, lakierów, narzędzi oraz innych akcesoriów malarskich i wykończeniowych.

Dzięki nowej wizualizacji, wnętrze salonu zyskało bardzo atrakcyjny wygląd, zgodny ze standardami promowanymi przez salony firmowe B.M. Polska. Oryginalna kolorystyka ścian i sufitów, zdjęcia z aranżacjami wnętrz, logotyp Benjamin Moore Paints, wygodne miejsce do relaksu oraz ekspozytor z tysiącami odcieni to znaki firmowe punktów dystrybucyjnych tego amerykańskiego producenta materiałów malarskich.

Serdecznie zapraszamy!

 Salon Nina
ul. Składowa 5
61-888 Poznań
tel.: (61) 85-98-390
fax: (61) 85-98-390
email: składowa@nina.com.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.