FB

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

18 czerwca 2019
 
REGAL SELECT – THE BEST INTERIOR PAINT
 
Najlepszy wybór Wirecuttera!
 
WIRECUTTER należący do The New York Times Company to popularna w USA witryna prezentująca najlepsze narzędzia i gadżety dla osób, które chcą oszczędzić czas i stres, związany do dokonaniem odpowiedniego wyboru. 
 
 
Bez względu na to, czego potrzebujemy - zastawę stołową, telewizor lub oczyszczacz powietrza, Wirecutter podpowie co kupić.
 
 
Zwycięzcą zostaje…
 
Po ponad 30 godzinach testów, rozmowach z profesjonalnymi malarzami w całej Ameryce, którzy łącznie mają 152 lata doświadczenia, z blisko 60 farb do wnętrz wybrano zwycięzcę„REGAL SELECT” marki Benjamin Moore Regal. TO IMPONUJĄCA WYGRANA! 
 
 
Wyjątkowa farba, wyjątkowe właściwości
 
Farba Regal Select łączy doskonałe parametry aplikacyjne i techniczne wykończenia.
 
 
A co o samej farbie mówili o niej wykonawcy? Posłuchajmy:  
 
„Nasi malarze docenili farbę Regal Select za siłę krycia, trwałość, możliwość czyszczenia oraz szeroki wybór kolorów. W przeciwieństwie do innych popularnych farb, Regal Select jest dostępny jedynie w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży farb i mniejszych sklepach z narzędziami, gdzie nasi malarze czują się znacznie bardziej komfortowo dzięki profesjonalnej obsłudze i wiedzy sprzedawców. Jedyną opinią, którą ciągle słyszeliśmy od niemal każdego malarza, z którym rozmawialiśmy, było zdanie  - Dostajesz to, za co płacisz”. - mówi Doug Mahoney z teamu Wirecutter. 
 
 
W jaki sposób Wirecutter dokonuje wyboru?
 
Podstawą rekomendacji WIRECUTTER jest przeprowadzania licznych testów i wywiadów przez grono doświadczonych dziennikarzy, naukowców i badaczy.
 
Wiele osób uważa Wirecutter za okno na świat z najlepszymi rzeczami codziennego użytku; swoistą galerię wypełnioną najciekawszymi i użytecznymi przedmiotami.
Skoro spece z Wirecutter’a testują wszystko co wpadnie im w ręce, Klienci chętnie korzystają z ich poleceń.
To w pełni niezależne opinie wydawane przez osoby, których nie łączą jakiekolwiek relacje biznesowe z producentami i markami. 
 

Przeczytaj cały artykuł 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!