FB
Google Plus

SALON NINA - poznański salon z tradycjami.

23 lipca 2012

Firma „Salon Nina” to w zasadzie marka rozpoznawalna wśród poznańskich designerów i wykonawców. Doskonale znany punkt zlokalizowany przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu w trakcie minionych lat wypracował sobie swoistą renomę. Od tego roku drugi salon firmy – „Nina Arkada” (w Centrum Arkada) stał się odrębną, w pełni samodzielną jednostką.

Zmiany poza strukturą firmy objęły również wystrój wnętrza i reklamę zewnętrzną salonu przy ul. Dąbrowskiego.  

Bogate portfolio firmy podzielono da dwie zasadnicze kategorie produktowe.

Pierwsza to farby, w której naczelne miejsce zajmuje ekskluzywna marka Benjamin Moore, drugą stanowią eleganckie tapety wszystkich uznanych marek światowych.

Oferta obejmuje również efekty dekoracyjne marek Candis, Texturline i Rival, profile dekoracyjne i listwy, narzędzia malarskie, w tym kanadyjskiej marki Richard, a także materiały uzupełniające (taśmy malarskie i folie ochronne).

„Salon Nina” od wielu, wielu lat współpracuje ze znanymi poznańskimi (ale nie tylko) projektantami wnętrz.

Coroczne spotkania prowadzone w wyjątkowej atmosferze to doskonała okazja do poznania trendów panujących w świecie szeroko pojętego designu.
To specyficzna platforma wymiany poglądów i doświadczeń dla obu stron.   
 

„W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele zmian w aranżacji wnętrza oraz na zewnątrz salonu, które podkreślają charakter naszej firmy, rodzaj oferty i grupę Klientów do których ją kierujemy. To bardzo ważne. Szczególnie zadbaliśmy o silniejsze wyeksponowanie najważniejszej dla nas marki farb, mowa o marce Benjamin Moore. Wnętrze i elewacja zyskały specyficzny klimat i mamy nadzieję na ich pozytywny odbiór przez odwiedzających nas Klientów. Doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych elementów najwyższej jakości obsługi jest pełna wiedza produktowa, wykraczająca poza ogólnie przyjęty zakres. Od naszego salonu oczekuje się czegoś więcej – znajomości zagadnień natury kolorystycznej, podstaw aranżacji przy profesjonalnej orientacji w zagadnieniach stricte technicznych i technologicznych.” tłumaczy Włodzimierz Krupiński, właściciel firmy.   

 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

SALON NINA

ul. Dąbrowskiego 82
60-529 Poznań
tel.: +48 61 847 27 76
fax: +48 61 847 53 07
e-mail: farby@nina.com.pl
www.nina.com.pl

 


 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!