FB
Google Plus

Salon "Nina" zaprasza na zakupy!

7 maja 2010

Salon Nina przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu to jeden z 5 punktów sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore w województwie wielkopolskim. Salon oferuje szeroki asortyment ekskluzywnych farb, materiałów dekoracyjnych, tapet, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich. W wyborze odpowiednich produktów pomoże Państwu kompetentna obsługa, która udzieli potrzebnych informacji dotyczących właściwości farb i ich aplikacji. Podobnie, jak w innych sklepach oferujących produkty marki Benjamin Moore, na klientów czekają farby w niezwykle bogatej ofercie kolorystycznej, obejmującej 11 tys. kolorów!


Wnętrze salonu przy ul. Dąbrowskiego 82 zostało dostosowane do standardów wizualnych obowiązujących w salonach firmowych B.M. Polska. Charakterystyczna kolorystyka ścian i sufitów, logotyp Benjamin Moore, wygodne miejsce do podejmowania trudnych wyborów kolorystycznych oraz ekspozytor z tysiącami odcieni to znaki firmowe punktów dystrybucyjnych tego amerykańskiego producenta ekskluzywnych farb.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!


Salon NINA
ul. Dąbrowskiego 82
60-529 Poznań
tel.: +48 61 847 27 76
fax: +48 61 847 53 07
e-mail: salon@nina.com.pl
www.nina.com.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!