FB

Showroom „Walldecor” - witamy w „Rodzinie”!

4 marca 2014

Salon „Walldecor” zlokalizowany w Warszawie przy ul. Grochowskiej 12 A dołączył do wyjątkowego grona autoryzowanych Dystrybutorów ekskluzywnej marki Benjamin Moore.

Oferta firmy obejmuje produkty niezbędne do  stylowej aranżacji wnętrz, od farb marki Benjamin Moore, poprzez sztukaterię i panele dekoracyjne Orac Decor , tynki i efekty dekoracyjne na eleganckich tapetach i fototapetach znanych, światowych  marek kończąc.

Podczas zmiany aranżacji wnętrza, właściciel salonu - Piotr Leśniewski zadbał o każdy szczegół, bo tak jak twierdzi „nasze życie składa się ze szczegółów i to one budują naszą codzienność”.

„Walldecor zrodził się z pasji do aranżacji i dekoracji wnętrz. Od początku jednak naszą ideą  było oferowanie jedynie produktów wysokiej jakości, eleganckich i oryginalnych, takich jakich nie można znaleźć w masowej ofercie. I tak w naszym  showroomie pojawiły się farby  Benjamin Moore, które doskonale wpisują się w tę ideę. A nie było to wcale takie proste bo musieliśmy nieco przemeblować salon i wnieść wszystkie elementy ,włącznie z maszyną barwiącą, na piętro ,po wąskich schodach ;-). Udało się! I teraz Klienci naszego salonu  mogą zakupić farby owiane amerykańską legendą, w niepowtarzalnej gamie kolorów,  tak odmienne od innych dostępnych na rynku"z dumą tłumaczy właściciel showroom’u. 

W salonie zaznaczono obecność marki Benjamin Moore. Powstała elegancka przestrzeń ,w której zarówno projektanci, klienci indywidualni jaki  wykonawcy mogą przy filiżance dobrej kawy, oddać się przyjemności wybierania.Wkrótce pojawią się reklamy na zewnątrz salonu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

Kliknij na ikonkę obok i dołącz do grona Fanów Walldecor!SHOWROOM WALLDECOR:

ul. Grochowska 12a lok.2
04-217 Warszawa
tel.: +48 22 270 21 81

e-mail: info@walldecor.pl
www.walldecor.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!