FB
Google Plus

Spotkanie KOLOR i SMAK PRZYSZŁOŚCI

1 marca 2016

 
Było nowocześnie, pięknie, kolorowo...po prostu pysznie!

A wszystko to działo się dnia 23 lutego br. w naszym wrocławskim salonie zlokalizowanym przy ul. Inżynierskiej 45/ lokal U17 w dobrze znanym budynku Corte Verona.

Ekskluzywny team - Benjamin Moore & Barazza

Razem z włoską marką Barazza i szefem kuchni Pawłem Jackowskim gościliśmy naszych zaprzyjaźnionych architektów, artystów i blogerów.
Omawialiśmy kuchnię przyszłości, czyli połączenie ekskluzywnego wyposażenia kuchennego i starannie wyselekcjonowanych kolorów.

Kolory, kolory, kolory...

Podczas spotkania przedstawione zostały najnowsze trendy kolorystyczne legendarnej marki Benjamin Moore oraz najnowocześniejsze technologie w farbach, które mogą być stosowane m.in. w pomieszczeniach kuchennych.

 

 

Farba, niczym twierdza. Najlepsza do każdej kuchni!

W temat spotkania idealnie wpisała się farba ceramiczna "Regal Select 548", której możliwości zaprezentowaliśmy. Specjalna technologia usuwania zabrudzeń "Stain Release Technology New Generation" pozwala z łatwością pozbyć się wszelkich plam i zabrudzeń podczas przygotowania posiłków. 


 


Najnowsza technologia...

Przedstawiciele marki Barazza podkreślili główne benefity oferowanych sprzętów AGD wyposażenia wnętrz kuchennych, które plasują się w segmencie Premium.
 

 PALEO..

Nieodzownym elementem naszej kreatywnej prezentacji był pokaz live cooking w wykonaniu szefa kuchni Pawła Jackowskiego, który poprzez kuchnię Paleo promuje zdrowy styl odżywiania.

Mogliśmy się o tym przekonać osobiście. Jedno jest pewne – przyrządzone podczas spotkania specjały roztaczały niesamowity zapach, wzmagając zmysły i smakowały doskonale.

Gorąco zapraszamy do naszych salonów

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Benjamin Moore przy ul. Inżynierskiej 45/ lokal U17 (budynek Corte Verona, Wrocław).

Z kolei miłośników marki Barazza zachęcamy do odwiedzin salonu firmowego zlokalizowanego w Opolu w Centrum handlowym Karolinka.

Wszystkim Gościom dziękujemy za udział w spotkaniu i już teraz zapraszamy na kolejne.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.