FB
Google Plus

SPRING DESIGN_spotkanie ze stylem w Gdyni

29 marca 2016

 

SPRING DESIGN to wydarzenie dla wszystkich spragnionych powiewu świeżości w projektowaniu wnętrz. Najnowsze propozycje przedstawią następujące marki:

•    Ready to wear/ 2016, czyli najmodniejsze ściany według Benjamin Moore, producenta luksusowych farb i efektów dekoracyjnych.  Legendarne palety kolorystyczne, ekologiczne receptury i kosmiczne technologie to  absolutny must-have tego sezonu.
•    Akademia sztukaterii - dystrybutor dekoracji NMC w Polsce zaprezentuje  nowości i rozwiązania  dekoracji ściennych na 2016.
    MOSS Trend - zielone ściany. Bandit Design pokaże, jak zmienić wnętrze za pomocą naturalnej zieleni w postaci bezobsługowych instalacji nie wymagających nawadniania. 
•    LUMANN – można siadać, można dotykać! Ania Łukawska z LUMANN opowie o wybranych nowościach z polskiego wzornictwa w 2016 r. Pojawią się także ikony znanych projektantów, takich jak Oskar Zięta czy Roman Modzelewski.
•    Zdroweciepło.pl przedstawi nowoczesny system ogrzewania oparty o folie grzewcze na podczerwień. Jakub Gaffke opowie o równomiernym rozkładzie ogrzewania w każdym pomieszczeniu, nanotechnologii i zastosowaniu podczerwieni. Będziemy mogli przetestować instalacje tego rozwiązania- to tak, jakby mieć Słońce w swoim domu;).
    FAMEG. Podczas spotkania będzie można obejrzeć również dużą część kolekcji krzeseł Fameg, w tym tegoroczne nowości.

Na naszych Gości będzie czekać poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizatorów, między innymi weekend z samochodem MINI!

Spotkanie odbędzie się 05.04.2016 o godzinie 12.00 w Pomorskim Parku Naukowo- Technicznym w Gdyni. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 04.04.2016.
Kontakt: Wiktor Sapożnik, tel. 792 006 015, e-mail: spring@ladeco.pl

Serdecznie zapraszamy!

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.