FB
Google Plus

TNS w wyjątkowym Gronie Autoryzowanych Dystrybutorów Benjamin Moore!

17 kwietnia 2014

Firma „TNS” z Gdańska, która działa na rynku od 1998 roku wprowadziła do swojej oferty  produkty legendarnej, amerykańskiej marki Benjamin Moore.

Elegancki salon sprzedaży zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Wodnika 54 zyskał nową aranżację. Teraz w wygodnej przestrzeni Klienci mogą poznać magię nowej marki.

„Słuchając przedstawicieli marki Benjamin Moore podczas pierwszego spotkania w naszej siedzibie odnieśliśmy wrażenie, że to prawdziwi pasjonaci. I tak jest w rzeczywistości, o czym mieliśmy okazję przekonać się między innymi podczas szkolenia. Uważam, że to bardzo ważny element w postawie danego reprezentanta marki, niezależnie od kategorii produktowej.
Naszą ofertę dobieraliśmy do potrzeb Klientów, stąd propozycja jej rozszerzenia o najbardziej ekskluzywne farby idealnie wpisała się w naszą strategię. Można powiedzieć, że marka Benjamin Moore to w swego rodzaju przepustka do obsługi najbardziej wymagających Klientów. Nie ukrywam, że przypieczętowaniem mojej ostatecznej decyzji był telefon do przyjaciela z branży, który w zeszłym roku dołączył do dystrybucji Benjamin Moore”
z uśmiechem tłumaczy Witold Niklas, prezes firmy.  

W atrakcyjnie zorganizowanym wnętrzu salonu, wydzielono wygodne strefy do rozmów z Klientami i ustawiono poszczególne elementy wystroju dla marki Benjamin Moore. Pojawiła się charakterystyczna kolorystyka na części ścian, przestrzenny logotyp oraz barwne kwiaty Aura.

„Gdy usłyszałem o Authentic Color czyli swoistym hologramie marki Benjamin Moore, nieco sceptycznie podszedłem do tego zagadnienia. Nie do końca jednak zrozumiałem jego przesłanie. Teraz wiem dlaczego BM wyznacza standardy w branży i na z czego wynikają innowacyjne technologie. Jeżeli ktoś produkuje tylko i wyłącznie na swoje potrzeby dwa główne komponenty farb i nie sprzedaje ich innych wytwórcom, sprawa staje się oczywista. Cieszę się, że w nasze być może bardziej techniczne postrzeganie rzeczywistości Benjamin Moore wniesie styl, modę i pełny, prawdziwy kolor” wyjaśnia Tomasz Gańczak, Dyrektor Sprzedaży.       

 

Już niebawem reklama marki Benjamin Moore pojawi się także w przestrzeni zewnętrznej salonu.

Wcześniej jednak na stronie firmowej TNS zamieszczone zostaną stosowne informacje dotyczące produktów Benjamin Moore.

Oprócz wspomnianych farb marki Benjamin Moore, firma TNS oferuje kompletne systemy ociepleniowe, szeroką gamę profili do systemów ociepleń, farby i tynki elewacyjne, ekskluzywne tapety, efekty dekoracyjne, narzędzia oraz akcesoria malarskie.

Doskonale wyszkoleni pracownicy obsługują liczne grono stałych klientów instytucjonalnych, wykonawców, ściśle współpracują z biurami architektonicznymi i zapewniają doradztwo techniczne.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, bajecznie kolorowych zakupów z hologramem „Authentic Color”! 

TNS
ul. Wodnika 54
80-299 Gdańsk

tel.: +48 58 303 21 82, 58 303 92 09
tel. kom.: + 48 662 315 439
fax: +48 58 303 21 83
e-mail: sprzedaz@tns.gda.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!