FB
Google Plus

Wspólne malowanie podczas NOCY MUZEÓW 2017

24 maja 2017

20 maja z pewnością zapamiętamy jako jeden z najgorętszych wieczorów w tym roku.

Dzięki wysokim temperaturom zwiedzanie galerii i muzeów po zmroku było czystą przyjemnością, więc nic dziwnego, że po raz kolejny wydarzenie biło rekordy popularności.  

W showroomie GDEL & GRIN House Design  przy ul. Żelaznej 27 w Warszawie na odwiedzających czekała wystawa niesamowitych Artystów: Tomasza Omelko,  Aleksandry Kujawskiej, Magdaleny Głodek, Wita Bogusławskiego, Petera Bo i Dariusza Grinc – Zuchowskiego.

Możliwość obejrzenia nowych prac: obrazów, fotografii i szklanych form nie była jedyną atrakcją.

Tego dnia każdy mógł poczuć się artystą – dosłownie! Czyste płótna i farby Benjamin Moore w kolorach trendów na sezon 2017 czekały na wszystkich chętnych dorzucenia swojej „cegiełki” do stworzenia wspólnych, abstrakcyjnych obrazów, które trafią na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Design Dla Zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do GDEL & GRIN House Design, miejsca pełnego dobrego designu, emocji i kolorów spod znaku Benjamin Moore.

Zdjęcia: GDEL & GRIN House Design

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.