FB
Google Plus

Yes Color - od zawsze z marką Benjamin Moore!

16 marca 2014

Benjamin Moore - salon w Rzeszowie - farba ceramiczna

„Say Yes to our colors”

To slogan (w tłum.: powiedz tak naszym kolorom) firmy Yes Color z Rzeszowa, której elegancki salon mieści się przy ul. Goździkowej 11. 

Benjamin Moore - rzeszowski salon sprzedaży - farby zmywalne

Nowe rozdanie...

Choć historia Yes Color liczy zaledwie kilka miesięcy, jej założyciele mają duże doświadczenie na rynku farb w regionie województwa podkarpackiego. Współpracując od wielu lat z właścicielem firmy AMB intensywnie promowali farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore wśród projektantów i firm wykonawczych.
Teraz zostali autoryzowanym Dystrybutorem tych legendarnych farb. 

Benjamin Moore - ekskluzywne farby w rzeszowskim sklepie

„Nowa firma i praca na własny rachunek stanowi ogromne wyzwanie, jednak z drugiej strony wiąże się z poważną odpowiedzialnością. Znamy doskonale produkty legendarnej marki Benjamin Moore oraz ich benefity. Jedną z największych przewag, wyróżnikiem dla Klienta jest bogata i niepowtarzalna kolorystyka. To właśnie ta cecha stała się bohaterem naszego firmowego hasła. Wiele nauczyliśmy się oferując farby z segmentu premium i z całą pewnością wykorzystamy nabytą wiedzę dla budowania jak najlepszych relacji z Klientami. Na pytanie dlaczego wybrałem markę Benjamin Moore, zawsze udzielam takiej samej odpowiedzi – moim zdaniem to znakomite farby. Z jednej strony opieram się na własnym doświadczeniu, jednak przede wszystkim cenię sobie opinie Naszych Klientów. Pozytywne informacje zwrotne zarówno od istniejących, jak i nowych Klientów świadczą o doskonałym postrzeganiu marki i jej produktów" tłumaczy właściciel firmy Grzegorz Stachowicz.

Benjamin Moore - Yes Color Rzeszów - farby ekskluzywne

W salonie „Tak dla Koloru” zadbano o ekspozycję najważniejszej marki. Osiągnięto przy tym elegancką i wyważoną przestrzeń. Na ścianach pojawił się charakterystyczny, szaro-malinowy kod kolorystyczny w zaskakującej formie wylewającej się farby 3D, logotyp przestrzenny, soczyste kwiaty Aura i wybrane ekspozytory z wzornikami kolorów.

Ciekawym pomysłem jest swoista paleta wybranych barw z kolorystyki marki Benjamin Moore zaklęta w atrakcyjnym malowidle iluzjonistycznym przedstawionym akwarium morskie.

W końcu to kolor odgrywa w firmie Yes Color pierwszoplanową rolę. 
Benjamin Moore - Rzeszów - farby ekologiczne

„Postawiliśmy sobie ambitne zadania na obecny sezon i wierzymy, że je zrealizujemy. Mamy grono oddanych Klientów z którymi utrzymujemy bardzo pozytywne relacje, a to największy atut. Uważam że udało nam się stworzyć klimatyczne, przyjazne wnętrze  w salonie. Wspomogła nas w tych działaniach zaprzyjaźniona firma DAVINCI Wojciecha Mika, z której artysta namalował na jednej ze ścian akwarium. To nie jedyne malowidło iluzjonistyczne w naszym salonie.”  – dodaje Piotr Zaguła współwłaściciel w firmie Yes Color.
Benjamin Moore - farby Rzeszów - farba tablicowa

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!
Benjamin Moore - salon sprzedaży ekskluzywnych farb w RzeszowieYES COLOR S.C.
ul. Goździkowa 11
35-604 Rzeszów
tel. kom.: +48 662933979, 660955551
e-mail: biuro@rzeszow-farby.pl
www.rzeszow-farby.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.