FB
Google Plus

Zostań fanem Benjamin Moore Polska na Facebook'u!

28 grudnia 2009

Benjamin Moore Polska ma już swoją stronę w portalu społecznościowym Facebook. Wszystkich miłośników produktów Benjamin Moore serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do grona fanów naszej marki.

Za pośrednictwem nowej strony będziemy informować Państwa o wszelkich ciekawych pomysłach, produktach i inicjatywach związanych z naszą marką. Będzie to również idealne miejsce dla Państwa do wyrażania poglądów i wymiany opinii na nasz temat.

W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do dołączenia do grona fanów Benjamin Moore Polska.

  • jeżeli mają już Państwo konto na Facebook'u, wystarczy wejść na poniższy link: Benjamin Moore Polska na Facebook'u i po zalogowaniu wybrać opcję "Zostań fanem".
  • jeżeli nie mają Państwa konta na Facebook'u wystarczy zarejestrować się na stronie www.facebook.pl (rejestracja trwa ok. 3-4 minut), a następnie działać zgodnie ze wskazówkami opisanymi powyżej.

    Dla wszystkim zarejestrowanych fanów Benjamin Moore Polska na Facebook'u planujemy w nadchodzącym roku specjalne rabaty i oferty na zakup naszych produktów !!!

    Jeszcze raz zachęcamy do zostania fanami Benjamin Moore, najbardziej ekskluzywnej marki farb na świecie!

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.