FB
Google Plus

 

 

 

 

 


 

Lider w segmencie farb PREMIUM

 

Jako pierwsi pokazaliśmy jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie – KOLOR 3D. Wprowadziliśmy pierwszą farbę ceramiczną, totalnie odporną na plamy, która stanowi wzór w branży. Udowodniliśmy, że farba przeciwstawi się uderzeniom walizek i czarne ślady nie będą już psuły estetyki ścian.

Z nami swobodnie oddychasz malując bezemisyjnymi farbami NATURA z certyfikatem „Asthma & Allergy Friendly”, dodatkowo w formule ZERO LZO niezależnie od wybranego koloru.  

Własna produkcja najważniejszych komponentów - kolorantów i żywic połączonych w technologii Gennex Platform zapewnia wyjątkowe parametry techniczne i piękne kolory niemożliwe do skopiowania.

AMERYKAŃSKA LEGENDA 

Benjamin Moore to amerykański producent ekskluzywnych farb od 1883 roku.

We współczesnym świecie niewiele jest marek, które mogą pochwalić się ponad stuletnią historią. Wysublimowane kolory chronione hologramem Authentic Color i rewolucyjne technologie wytyczają nowe kierunki rozwoju. Nasze farby podkreślają charakter wnętrz, dbają o ich wyjątkową estetykę, zapewniają komfort zmywania pomalowanych ścian i pozwalają zapomnieć o kolejnych remontach. 

Bracia Moore zbudowali swoją firmę na solidnej podstawie, promując działalność łączącą przemysł z inteligencją i uczciwością. 

Słynne "Trzy I", pochodzące od pierwszych liter wyrazów: "Inteligence" (inteligencja), "Industry" (przemysł), "Integrity" (uczciwość) znalazły potwierdzenie w grafice sygnetu logotypu ("Triangle M"), opracowanego przez L.P.Moore'a w roku 1925. Koncepcja "Trzech I" została przyjęta jako główna zasada w zakresie obsługi Klienta, współpracy z dostawcami i sposobie traktowania pracowników. Wspomniane wartości uosabiają: Przywództwo, Innowacje i Najwyższą Jakość.

Betty Moore ON THE AIR!

Ta fikcyjna postać, wykreowana przez markę w okresie międzywojennym wspierała Klientów w doborze kolorystyki, aranżacji wnętrz i pracach malarskich. W latach 1930-1960 Betty prowadziła własną audycję radiową, odpowiadała również na pytania listownie i wydawała broszury inspiracyjne. Jej słynny „Benjamin Moore Triangle Club” szybko zyskał szerokie grono wiernych klubowiczów.   

Pod WYJĄTKOWĄ BANDERĄ.. 

Od roku 2000 Benjamin Moore & Co. należy do funduszu inwestycyjnego Berkshire Hathaway, zarządzanego przez jednego z największych wizjonerów biznesu - Warren'a Buffett'a, co świadczy o ogromnym potencjale marki.

Warren Buffett znany jest z wytrwałości w dążeniu do celu dlatego wyjątkowego znaczenia nabierają słowa "Głównym naszym celem jest produkcja najlepszych na świecie farb i stworzenie najlepszej na świecie sieci dystrybucji". 

Farby marki Benjamin Moore dostępne są jedynie w wyselekcjonowanych salonach w Polsce. 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!