FB
Google Plus


Legendarna jakość chroniona hologramem "Authentic Color"

STOP - NIEMOŻLIWE DO SKOPIOWANIA!

Konkurenci nie są w stanie skopiować kolorów z wzorników marki Benjamin Moore. Dlaczego jest to niemożliwe?

Autentyczne odcienie Benjamin Moore można otrzymać jedynie podczas barwienia farb tej wyjątkowej marki. Tylko to połączenie pozwoli osiągnąć zamierzony efekt kolorystyczny. 

Tajemnica tkwi w niepowtarzalnym procesie produkcji, w którym wytwarzane są koloranty i farby w oparciu o wodorozcieńczalne, ściśle strzeżone i opatentowane technologie.

• Ogromną rolę w procesie przygotowania finalnej farby odgrywa system kolorowania. Innowacyjna, opatentowana technologia GENNEX zapewnia niepowtarzalne zjawiska optyczne i wzmacnia parametry produktów.  

Dzięki własnej produkcji pigmentów i spoiw (żywic) do farb, Benjamin Moore & Co. tworzy wyjątkowe farby.

To dlatego nasze kolory są niepowtarzalne i takie czyste!

Podczas prób dopasowania koloru do odcienia z wzornika marki Benjamin Moore, konkurenci używają zupełnie innych farb, odmiennych kolorantów i innego systemu barwienia.

W efekcie otrzymujesz produkt, który z jednej strony nie odpowiada odcieniowi, wybranemu z wzornika marki Benjamin Moore, z drugiej odbiega pod względem technologicznym (m.in. nie posiada opracowanych przez Benjamin Moore technologii). To kluczowa różnica.

Chcesz zastosować autentyczny kolor?
Oryginalne odcienie otrzymasz jedynie w autoryzowanych punktach sprzedaży marki Benjamin Moore!   

Kliknij i dowiedz się więcej!

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.