FB
Google Plus

Centrum Zdrowia Dziecka

9 listopada 2009

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Jest także instytutem naukowo-badawczym, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii.

Tylko w 2008 r. w 23 oddziałach IPCZD hospitalizowano prawie 32 000 pacjentów oraz udzielono ok. 155 000 konsultacji w specjalistycznych poradniach szpitala. W przeciągu tego roku wdrożono również 50 nowych technologii medycznych. Naukowcy z IPCZD realizują liczne projekty naukowo-badawcze finansowane ze środków krajowych i zagranicznych. Specjaliści z naszego szpitala obecni są w mediach, uczestniczą w dyskusjach społecznych, ale również udzielają specjalistycznych porad i konsultacji medycznych.


Osiągnięcia naukowe i kliniczne są efektem już ponad 30 – letniej pracy wybitnego zespołu medycznego. Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko.

www.czd.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.