FB
Google Plus

Fundacja ISKIERKA

3 czerwca 2009

Fundacja ISKIERKA jest organizacją pożytku publicznego (KRS: 0000248546) działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Zajmuje się budowaniem systemów wsparcia psychologicznego, finansowego i społecznego dla chorych dzieci i ich rodzin. Organizuje projekty integracyjne, terapeutyczne i edukacyjne. Finansuje zakup leków i sprzętu medycznego ratujących zdrowie lub życie dzieci, a także remontuje i wnosi świat kolorów na śląskie oddziały szpitalne.

12 grudnia 2009 roku, w Chorzowie odbyła się uroczysta gala, zorganizowana przez Fundację na której oprócz koncertu z udziałem chóru dziecięcego oraz polskich gwiazd muzyki, wszytkim darczyńcom wręczono statuetki wraz z pamiątkowymi dyplomami.

 

Więcej informacji na temat naszej pomocy udzielonej Fundacji Iskierka znajdziesz pod poniższymi linkami:

B.M. Polska funduje pompę infuzyjną

B.M. Polska odnawia oddziały dziecięce

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.