FB
Google Plus

Green Promise™ – w trosce o środowisko naturalne i Twoje bezpieczeństwo.Jednym z zasadniczych wyzwań Benjamin Moore & Co. jest nieustanny rozwój nowoczesnych technologii, promujących rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu oraz w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników produktów. 

 

Zobacz jak dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo

 


 

 


Farby z linii Aura®, Natura, Regal Select, Eco Spec Silver, ben, Ultra Spec oraz inne produkty z oferty Benjamin Moore oznaczone zostały logotypem Green Promise™, który stanowi gwarancję że wybrane materiały malarskie są w pełni przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Tytuł ten oznacza, że powyższe farby spełniają lub znacznie przewyższają restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS (California's Collaborative for High Performance Schools) i LEED®, które odnoszą się do produktów malarskich o bardzo niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).

Green Promise™ to gwarancja najwyższej jakości produktów marki Benjamin Moore.  

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.