FB
Google Plus

Green Promise™ – w trosce o środowisko naturalne i Twoje bezpieczeństwo.Jednym z zasadniczych wyzwań Benjamin Moore & Co. jest nieustanny rozwój nowoczesnych technologii, promujących rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu oraz w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników produktów. 

 

Zobacz jak dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo

 


 

 


Farby z linii Aura®, Natura, Regal Select, Eco Spec Silver, ben, Ultra Spec oraz inne produkty z oferty Benjamin Moore oznaczone zostały logotypem Green Promise™, który stanowi gwarancję że wybrane materiały malarskie są w pełni przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Tytuł ten oznacza, że powyższe farby spełniają lub znacznie przewyższają restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS (California's Collaborative for High Performance Schools) i LEED®, które odnoszą się do produktów malarskich o bardzo niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).

Green Promise™ to gwarancja najwyższej jakości produktów marki Benjamin Moore.  

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!