FB
Google Plus

Krakowskie Szkoły Artystyczne

16 listopada 2009

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to zespół szkół policealnych mieszczących się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10, nad którymi nadzór sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła prywatna, powstała w 1992 roku jako Szkoła Aktorska i Telewizyjna SPOT będąc pierwsza szkołą w ramach projektu Krakowskich Szkół Artystycznych.


Obecnie KSA obejmuje: Szkołę Aktorską SPOT, Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU), Szkołę Kreatywnej Fotografii (SKF), Szkołę Wnętrz i Przestrzeni (SWP), Szkołę Visual Merchandisingu (SVM). Kształcenie w szkołach odbywa się w trybie dziennym i zaocznym. Program obejmuje dwa (SPOT, SKF, SWP, SVM) lub dwa i pół (SAPU) roku nauki.

 

www.ksa.edu.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.