FB
 
Aplikacja “BENJAMIN MOORE COLOR PORTFOLIO”
 
Podejmowanie ostatecznych decyzji kolorystycznych przy metamorfozach wnętrz nie należy do łatwych… 
Można jednak cały ten proces znacznie uprościć i uprzyjemnić, a co najważniejsze zmieniać kolory „bezkarnie”. 
 
 
Nie musisz biegać do salonu z farbami po próbki odcieni. Teraz dokonasz właściwych wyborów nie wychodząc z domu.
 
Wystarczy, że pobierzesz nową aplikację „The Benjamin Moore Color Portfolio” marki Benjamin Moore, dzięki której natychmiast zobaczysz, który kolor będzie wyglądał na Twoich ścianach najlepiej. 
 
Wszystko za naciśnięciem jednego przycisku! 
 
Nowa aplikacja mobilna zapewnia dostęp do najatrakcyjniejszej z dostępnych na rynku gamy ponad 3 500 magicznych kolorów marki Benjamin Moore oraz daje możliwość ich szybkiej wizualizacji na ścianach (wskażemy konkretne symbole i nazwy).
 
 
Wystarczy zrobić zdjęcie wybranego wnętrza, by spośród tysięcy dostępnych odcieni wybrać ten, który pasuje perfekcyjnie. Od teraz dobór kolorów stanie się przyjemnością. 
Niezależnie od pogody zaprojektujesz również elewację domu.
 
W ciągu zaledwie kilku minut, siedząc na wygodnej sofie!
 
 
Dodatkowo, dzięki specjalnego urządzeniu – czytnikowi kolorów „Benjamin Moore ColorReader” - osiągniesz perfekcyjne odwzorowanie odcieni.
 
COLOR MATCHING
Zrób zdjęcie telefonem i znajdź odpowiednik z palety marki Benjamina Moore. 
 
 
 
PHOTO VISUALIZER
Zobacz kolory w swoim otoczeniu: po prostu zrób zdjęcia i stuknij w ekran telefonu, a zobaczysz nazwy i kody odcieni. Możesz także użyć zdjęć z wbudowanej galerii inspiracji Benjamin Moore.
 
 
VIDEO VISUALIZER
Użyj wizualizatora wideo, a natychmiast odczytasz kolory na ścianach w dowolnym pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.
 
 
VIRTUAL FAN DECK
Przeglądaj palety kolorów marki Benjamin Moore i zapisz te, które "wpadną Ci w oko". 
 
 
Z aplikacją “Benjamin Moore Color PortfolioTM” możesz: 
 
• użyć foto lub video wizualizera Twojego telefonu, aby zobaczyć wybrany kolor na poszczególnych elementach wnętrza
• błyskawicznie dopasować ulubione kolory z palet marki Benjamin Moore  
• użyć większego formatu niż telefon, np. tabletu, by znacznie szybciej podjąć decyzję 
• przeglądać odcienie z wzorników marki Benjamin Moore: Color Preview®, Benjamin Moore Classics®, Affinity®, Historical Collection, Off-Whites oraz Designer Classics
• zapisywać wybrane odcienie i wizualizacje, co pomoże w dokonaniu późniejszego zakupu farb.
 
Pobierz GRATIS aplikację “Benjamin Moore Color Portfolio”!
 
 
ANDROID APP     
 
Wymagania: iPhone® z systemem v. 13 lub wyższym, iPad® OS® lub wyższy oraz urządzenia z systemem AndroidTM 7.1 lub wyższym.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
"ŁAPACZ KOLORÓW" ŁAPIE CHWILE... 
 
Aplikacja COLOR CAPTURE marki Benjamin Moore, dostępna na urządzenia działające w systemach operacyjnych iOS oraz Android, to doskonałe narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie namierzysz kolor, którego szukasz.
 
 
Urzekł Cię odcień soczystych liści w parku, błękit nieba, kolor zaparkowanego auta, a może tajemniczy odcień ściany? Nieważne gdzie jesteś i nieważne co robisz. Z COLOR CAPTURE zatrzymasz czas i utrwalisz najmilsze chwile.     
 
Aplikacja to również podręczna, szybko dostępna (bo z poziomu urządzenia mobilnego) baza produktów marki Benjamin Moore. Teraz wszystko, co potrzebujesz, masz zawsze przy sobie.  
 
COLOR CAPTURE pobierzesz gratis ze sklepu Apple Store lub Google Play (zależnie od systemu operacyjnego).  
 
 
Na wyciągnięcie ręki… 
 
Dzięki aplikacji COLOR CAPTURE możesz przeszukiwać kolory poprzez poszczególne kolekcje lub rodziny odcieni i dopasujesz je do otaczającej rzeczywistości.  
 
 
SZYBKO I WYGODNIE. Nie tylko zdjęcia… 
 
Wybór koloru w aplikacji COLOR CAPTURE odbywa się w czasie rzeczywistym. Tak szybko, jak tylko potrafisz zrobić zdjęcie i kliknąć wybrany obszar, otrzymujesz natychmiastową odpowiedź w postaci dopasowanego odcienia z palety amerykańskiego producenta. 
 
 
Aplikacja podpowiada również kolory zbliżone oraz uzupełniające do tworzenia spójnych kombinacji. Dokonanymi wyborami błyskawicznie podzielisz się ze znajomymi między innymi na Facebooku czy Twitterze, są one także zapisywane w pamięci. W zakładce „ulubione” stworzysz spersonalizowane zestawienia i podzielisz się nimi na portalach social media.   
 
 
Dodatkowo masz do dyspozycji szereg wgranych inspiracji oraz pomoc w procesie wyboru produktu, a użyteczny kalkulator zużycia farby podpowie ile jej potrzebujesz do wykończenia danej przestrzeni.
 
Lokalizator salonów sprzedaży wskaże autoryzowanego dealera.
 
Pobierz apkę ze sklepu Apple Store lub  Google Play i ŁAP CHWILE! 
 

Uwaga: Podczas użycia aplikacji, kolory przedstawione na wyświetlaczach mogą delikatnie odbiegać od prawdziwego odcienia przedstawionego na wzorniku kolorów. Rekomendujemy dokonanie ostatecznego wyboru koloru farby w punkcie sprzedaży marki Benjamin Moore.  
 

 

  Aplikacja “ProConnection”

 

Aplikacja na telefony iPhone® oraz Blackberry®, specjalnie stworzona dla projektantów, architektów i wykonawców, pomaga w codziennej, wytężonej pracy podczas realizacji projektów.

Doskonałe narzędzie zapewniające stały dostęp (niezależnie od miejsca przebywania) do zasobów i bazy produktów marki Benjamin Moore oraz do prognoz pogodowych aktualizowanych co minutę (funkcja dostępna w telefonach iPhone).

 

Zobacz w czym pomoże Ci „Pro Connection”:
zapisze kolory, produkty i szczegółowe informacje np. metraż dla każdego Twojego projektu
znajdzie odpowiednią farbę lub inny produkt według kategorii
wyszuka kolekcje kolorystyczne marki Benjamin Moore i pokaże kolor w trybie pełnoekranowym
doda kolory i farby do Twoich „ulubionych”
szybko połączy Cię z działem technicznym Benjamin Moore & Co. poprzez e-mail lub telefon
wskaże aktualną pogodę (jedynie w telefonach iPhone)
stworzy przejrzystą bazę Twoich Klientów
zlokalizuje najbliższy punkt sprzedaży marki Benjamin Moore (na razie jedynie w USA)
wyśle projekty i kolory na portale społecznościowe Facebook® i Twitter® celem promocji Twojej firmy online (funkcja dostępna jedynie w telefonie Blackberry)

Aplikacja “ProConnection” dostepna jest na Blackberry Curve, Bold, oraz Storm.

Pobierz gratis aplikację ProConnection na iPhone tutaj 

Pobierz gratis aplikację ProConnection na Blackberry tutaj

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!