FB

candice olson - benjamin moore

 

 ZAPYTAJ CANDICE! 

wnętrza - candice olson - benjamin mooreCharyzmatyczna blondynka o delikatnej urodzie i promiennym uśmiechu udowodniła, że klasyczne wnętrza mogą być modne, stylowe i nowoczesne. W Ameryce i Kanadzie jej programy wnętrzarskie biją rekordy popularności. Polacy również pokochali klasyczny styl w wydaniu Candice. 

Projektantka na stałe współpracuje z marką Benjamin Moore i specjalnie dla niej opracowała wzornik swoich ulubionych kolorów. Teraz na prośbę Benjamin Moore Polska podzieliła się swoją wiedzą z naszymi zaprzyjaźnionymi designerami i blogerami.    

candice olson - projektowanie wnętrz - benjamin moore  

 

 

 

 

 

 

 

 Kliknij tutaj i pobierz wywiad w formacie PDF [690 kB]

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!