FB

MAYART, Poznań

Do dekoracji wnętrz showroomu zastosowano ekskluzywne farby marki Benjamin Moore.

Ściany:

AURA 522 - najbardziej prestiżowa farba z efektem "Kolor 3D" . Wybrany odcień to energetyczna czerwień CALIENTE AF-290 (kolor roku 2018) 

 

 

SCUFF-X 485 odporną na czarne ślady od krzeseł, plecaków, walizek, etc. 

 

 

• słynną farbę ceramiczną REGAL SELECT 548 z technologią usuwania zabrudzeń Stain Release Technology New Generation  

 

 Sufity: 

Waterborne CEILING PAINT 508 z technologią rozpraszania refleksów świetlnych tworząca idealnie równą, perfekcyjną powierzchnię 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!