FB

Rozwija wyobraźnię i intelekt dziecka - rewelacyjny efekt, doskonała zabawa.

Pomaga w spotkaniach biznesowych i szkoleniach.

Wspomaga zawodną pamięć (lista zakupów w kuchni, plan dnia w korytarzu, etc.)

Pozwala zachować miłe wspomnienia na dłużej (na ścianie możesz umieścić ulubione zdjęcia i pocztówki z wakacji)

A jak otrzymasz Magic Board System?

• Opis: „Magic Board System” to połączenie farby tablicowej „Chalkboard Paint 308” marki Benjamin Moore, tapety magnetycznej „Magnetic Wallpaper” oraz kleju marki Quelyd.

Malując tapetę o magnetycznych właściwościach farbą tablicową w wybranym kolorze z bogatej gamy Benjamin Moore ściany przestaną być jedynie dekoracją. Staną się miejscem twórczych ekspresji, nauki i zabawy, uwieczniania miłych wspomnień. 

Magnesami możesz przyczepić do nich ulubione fotografie, a następnie zamieścić pod nimi podpisy, czy stworzyć drzewo genealogiczne całej rodziny.

A wszystko to bez wiercenia, odmierzania i ryzyka, że jak coś się nam nie spodoba, to nie da się tego zmienić bez małego remontu. 

Produkt stanowi praktyczne, dekoracyjne wykończenie podłoża w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, biurze, salach konferencyjnych, kuchni, etc. 

Dlaczego MBS?
Tapeta magnetyczna, z wbudowaną warstwą metaliczną, po zamalowaniu kolorową farbą tablicową, nie straci swojej mocy przyciągania magnesów.
Zupełnie inaczej jest w przypadku farb magnetycznych. Nie tylko występują one w bardzo ograniczonej gamie kolorów (zazwyczaj w kolorze czarnym), ale po nałożeniu na nie farby np. tablicowej praktycznie tracą  swoje magnetyczne właściwości. 
 
Tapeta magnetyczna jest elastyczna, dzięki czemu da się ją przykleić do ścian o różnym profilu (np. zaokrąglonej).
Możesz też wyciąć z niej dowolną formę i tylko na fragmencie ściany stworzyć przestrzeń do przypinania informacji i robienia zapisków.
Jeśli w danym momencie podejmiesz decyzję o całkowitej zmianie zawartości magicznej tablicy, wystarczy zdjąć z niej przyczepione elementy i całą powierzchnię zmyć wilgotną szmatką. 
 
Dzięki systemowi MBS magnetyczno-kredowa tablica ukryta w ścianie nie zajmuje dodatkowej przestrzeni, jest znacznie bardziej estetyczna i może być eksponowana w zależności od potrzeb. Możesz ją wyróżnić atrakcyjną ramką. 
 
• Zastosowanie: „Magic Board System” świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, czy żłóbku. Dzieci będą mogły na ścianach rysować, przypinać do nich swoje dzieła, zdjęcia, czy uczyć się alfabetu. W szkołach ściany o magnetyczno-kredowych właściwościach ułatwią nauczycielom prowadzenie lekcji. Od tej pory każda ściana w klasie może posłużyć za tablicę.
To również idealne rozwiązanie w aranżacji biur, restauracji, przychodni, czy szpitali. „Magic Board System” można też wykorzystać podczas spotkań biznesowych i prezentacji sprzedażowych.  
 
Uwaga:  Zaleca się łączne stosowanie systemu – tapety magnetycznej „Magnetic Wallpaper” oraz farby tablicowej „Chalkboard Paint 308” i wybranych gruntów marki Benjamin Moore. Stosować klej dyspersyjny (gotowy do użycia) do tapet z włókna szklanego. Klieć ciemną stroną do podłoża.
Przed aplikacją systemu „Magic Board System” należy zapoznać się z treścią kart technicznych wszystkich jego elementów składowych. Producent nie odpowiada za złą jakość wykończenia w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń.
  
„Chalkboard Paint 308” marki Benjamin Moore 

Wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa, która przekształca powierzchnie wewnętrznych ścian i elementów np. blatów stolików lub fragmentów innych mebli w tablice po których można pisać i rysować kredą (może służyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych). 
 
• Kolorystyka: wyjątkowo szeroka gama kolorów średnio nasyconych i intensywnych w innowacyjnym, ekologicznym systemie barwienia GENNEX Platform marki Benjamin Moore.  
 
• Stopień połysku: półmat  
 
• Wydajność:  ok. 10 m2/l

• Opakowania: 0,95 l
 
Tapeta magnetyczna (fizelinowa) „Magnetic Wallpaper”
Wykonana z trwałego, bardzo gładkiego włókna szklanego, zawierająca w swej strukturze specjalną warstwę metaliczną, silnie przyciągającą magnesy.
Dostępna jest w rolkach o szerokości 0,95 m i długości 2.6 m, 5.2 m i 10,4 m (oferowana jest w systemie sprzedaży na „metry bieżące”). 
 
Tapeta posiada certyfikat ogniowy wg DIN EN 13501-1:2007 z klasyfikacją B-s1, d0 (w Polsce klasa A1).
 
 
Do pobrania:

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!