FB

Kolejny zakaz zniesiony. Teraz Twoje dziecko może pisać i rysować po ścianach! Teraz farba tablicowa dostępna jest w pełnej gamie nasyconych kolorów!

A teraz w pełni bezpiecznej recepturze "ZERO LZO", która chroni Twoje dziecko przed wystąpieniem reakcji alergicznych. 

Stwórz specjalne miejsce w pokoju dziecięcym, gdzie Twoje pociechy mogą rozwijać zdolności artystyczne. Czynne przedstawianie otaczającego nas świata, połączone z edukacją to doskonała forma zabawy zarówno dla nich, jak i dla Ciebie.

"Tablicówka" rozwija wyobraźnię i intelekt dziecka - rewelacyjny efekt, doskonała zabawa.
Wspomaga zawodną pamięć (lista zakupów w kuchni, plan dnia w korytarzu, etc.).

Chcesz uniknąć problemów z powstawaniem malowideł w nieprzeznaczonych do tego miejscach mieszkania? Nic prostszego! Zobacz jaki przyjazny świat wykreują Twoje dzieci i ile sprawisz im z tego powodu radości.

 

Czy możliwa jest transformacja prostego stolika na planszę do gry w warcaby? Zobacz jakie to proste!

 

 

Menu dnia
Wyznacz za pomocą ramki prostokątną tablicę na ścianie w kuchni, a otrzymasz miejsce, na którym razem z dzieckiem wpiszesz menu dnia. To świetny pomysł podczas organizowania specjalnej rodzinnej imprezy lub przyjęcia dla znajomych.

A gdy tak dokładnie oznaczysz wszystkie "żywe przyprawy" nigdy ich nie pomylisz ;-)

 

 

Tygodniowy grafik dla całej rodziny!
Domowe biuro stanowi idealne miejsce do planowania rodzinnego grafiku. Pomaluj wybraną część ściany farbą tablicową i wyznacz odpowiednią tabelę zadań dla wszystkich członków rodziny. Zobaczysz jak Twoje dziecko poważnie potraktuje powierzone obowiązki.

Wyjątkowa, spersonalizowana podkładka!
Dzieci kochają pisać i rysować po “zakazanych” powierzchniach, takich jak podkładki na stół lub drzwi w ulubionych szafach. Przekształć wspomniane elementy w cudowne malowidła wykonane kolorową kredą. Możesz je szybko zmyć, a dzieci wykonają nowe!
 

 

 

 

To tylko niektóre z możliwości. Resztę zostawiamy wyobraźni dzieci, a ta jest praktycznie nieskończona.

"Chalkboard Paint 308" - to wszystko za sprawą jednej farby!

Opis: wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa "Zero LZO", która przekształca powierzchnie wewnętrznych ścian i elementów np. blatów stolików lub fragmentów innych mebli w tablice po których można pisać i rysować kredą (może służyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych).

Produkt stanowi praktyczne, dekoracyjne wykończenie podłoża w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, biurze, salach konferencyjnych, kuchni, etc.
Farba dostępna jest w pełnej gamie intensywnych odcieni marki Benjamin Moore i tworzy wyjątkowo trwałe wykończenie o doskonałej odporności na zmywanie.

Ekologiczna receptura z zerową zawartością LZO zapewnia pełne bezpieczeństwo i ogranicza wystąpienie reakcji alergicznych.
Produkt charakteryzuje znikomy zapach i doskonała siła krycia.

Uwaga: Przed pierwszym użyciem otrzymanej „tablicy”, nie wcześniej niż 14 dni od aplikacji ostatniej warwtwy, całą jej powierzchnię należy natrzeć kawałkiem białej kredy, a następnie zetrzeć miękką ściereczką nasączoną czystą wodą.
Zaleca się zastosowanie kredy specjalnie przeznaczonej do użycia na tablicach. Pewne odmiany kredy dostępne na rynku mogą zawierać w swoim składzie dodatki pozostawiające osad nawet po dokładnym zmyciu całej powierzchni wodą, za co Benjamin Moore & Co. nie ponosi odpowiedzialności. Należy wykonać odpowiedni test kredy na wyschniętej tablicy. Przy intensywnym użytkowaniu zaleca się wybór ciemniejszych odcieni oraz użycie jasnej kredy
 

Zastosowanie: malowane (aplikacja na istniejące powłoki malarskie) lub gruntowane ściany wewnętrzne, renowacja tradycyjnych tablic szkolnych, gruntowane podłoża drewniane, drewnopochodne, z niektórych tworzyw sztucznych oraz metalowe.

Kolorystyka: bardzo szeroka gama kolorów marki Benjamin Moore (z wyjątkiem kolekcji Color Stories).  

Stopień połysku: półmat 

Wydajność:  ok. 10 m2/l

Opakowania: 0,95 l

Zobacz jak w prosty sposób Betty Moore pomoże Ci przekształcić zwykły stolik w magiczną powierzchnię!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!