FB

Color Trends 2021

Kolor Roku oraz paleta COLOR TRENDS 2021 udowodniły, że nawet w najtrudniejszych czasach możemy znaleźć pełen komfort we własnych domach i bezpieczeństwo na podwórkach. Paleta czerpie inspiracje nie tylko z odcieni natury, ale także z kolorów spotykanych w kuchni, która obecnie stanowi centralny punkt każdego domu. To do tej przestrzeni przenosi się częściowo praca i nauka zdalna.  

Zobacz pełną kolekcję...

 

Gentle Whites

Biel posiada nieocenioną moc kształtowania przestrzeni. Dom niczym nowoczesna galeria sztuki? Klasyczne, podmiejskie siedlisko? A może romantyczny apartament? Łącz odcienie i mieszaj stopnie połysku dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu. Wykorzystaj bogactwo odcieni Gentle Whites i baw się bielą.

Zobacz pełną kolekcję...

 

Timeless Neutrals

Połyskujące, hebanowe podłogi, miękko układające się lniane zasłony, meble z historią...łączą je szlachetne materiały i wysublimowana kolekcja neutralnych odcieni.

Ponadczasowa paleta, która sprawdza się w każdej przestrzeni i nigdy nie wychodzi z mody.

Zobacz kolekcję...

Fresh Pales

Delikatna paleta gwarantuje natychmiastową poprawę nastroju. Dobry nastrój zapewniają odcienie inspirowane soczystymi owocami i wspomnieniami z wakacji. Połącz ze sobą słodki róż, energetyczną jasną zieleń i błękit słonecznego nieba dla uzyskania pozytywnego nastroju! 

Zobacz kolekcję...

 

Dramatic Deeps

Szczypta zdecydowanych odcieni nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Zmień swój dom w scenę dla codziennych wydarzeń przy użyciu granatu późnej nocy, urzekającej szmaragdowej zieleni i przykuwającego spojrzenia szkarłatu. Nasycone barwy poruszą zmysły i nikogo nie pozostawią obojętnym.

 Zobacz kolekcję...

 

Historical Collection

Odkryj dziedzictwo kolekcji Historical Coolection, bogate odcienie inspirowane barwami, które cieszyły się największą popularnością w XVIII i XIX wieku w Północnej Ameryce.

To 174 zaskakujące kolory, które bez trudu odnajdują się we współczesnych wnętrzach.

Zobacz kolekcję...

Williamsburg

Nasycone kolory tworzą niezwykle ciekawy obraz Williamsburga, historycznego  miasta-muzeum w Wirginii. Architektura Williamsburga to prawdziwy skarb, nieskończone źródło inspiracji i kwintesencja amerykańskiego stylu. Marka Benjamin Moore postanowiła oddać hołd temu niezwykłemu miejscu, tworząc kolekcję barw pełnych niuansów i półtonów. Williamsburg to idealne połączenie historii i współczesności. 

Zobacz kolekcję...

Affinity 

 Affinity – paleta wysublimowanych odcieni skomponowana przez projektantów i architektów. Zawiera 144 kolory które pięknie ze sobą współgrają, ułatwiając proces wyboru i komponowania przestrzeni. Kolekcja zawierająca  m.in. zgaszone fiolety, błękity, zielenie i kolory ziemi to spełnienie marzeń wielbicieli elegancji, harmonii i ponadczasowego szyku. 

Zobacz kolekcję...

Exterior Collection 

Wybrana przez zespół projektantów i ekspertów kolorystycznych gama odcieni farb elewacyjnych, która oddaje styl amerykańskich posiadłości. W tych odcieniach zamknięta jest prawdziwa energia i optymizm!

Zobacz kolekcję...

 

ARBORCOAT

Arborcoat zmienia nasze myślenie o tarasach, balkonach i altanach! Połączenie świetnego wyglądu i niezrównanej ochrony przed warunkami atmosferycznymi to nowa era w projektowaniu przestrzeni ogrodowych.    

Zobacz kolekcję... 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!