FB

Salon otwarty na kuchnię

Salon pomalowano farbą ceramiczną nowej generacji Regal Select 548 marki Benjamin Moore w kolorze Super White, a ścianę naprzeciwko okna matową farbą Aura w szarym odcieniu - stone harbor (2111-50). Wykorzystano również wodorozcieńczalną emalię do drewna i metalu Advance 792 w białym odcieniu do pomalowania panelu, który zasłonił grzejnik znajdujący się pod zabudową biblioteczną.  

Metamorfoza kuchni odbyła się przy współpracy salonu z ekskluzywnymi farbami marki Benjamin Moore K-FOX na ul. Rzymskiej 38-40 w Kaliszu. 

 

Obejrzyj odcinek

 

Zobacz też metamorfozę kuchni w tym samym mieszkaniu. 

 

 

 

 PRZED I PO

 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!